ماساژ در منزل

تکنیک اره کشی در ماساژتایلندی


hamidra

ماساژ در منزل

تیم تهران ماساژ متشکل از ۱۲ ماساژور حرفه ای ، روش نوینی را با اصلاح تکنیکهای سنتی ماساژ ابداع کرده است که در کشور عزیزمان ایران منحصر به فرد میباشد.

خدمات ماساژ در منزل تهران و کرج به صورت کاملا حرفه ای و با اجرای این تکنیکها میباشد ، به نحوی که اگر قبلا خدمات ماساژ را در مراکز مختلف تجربه کرده باشید کاملا تفاوت این نوع ماساژ با دفعات قبل را متوجه خواهید شد. در صورتی که تمایل به دریافت خدمات ماساژ در منزل داشتید با یکی از شماره تلفنهای مندرج در وب سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت جهت اراع خدمات ماساژ به منزل شما مراجعه نمایند.

 

انگشتانتان را در جهت درازای ماهیچه ران ماساژ گیرنده قرار دهید. در حال اره کشی به جلو و عقب با انشگتانتان فشار وارد کنید تا نفوذ بیشتر شود. چندین بار تمرار کنید بعد رها کنید. مطمئن باشید که ماهیچه ها خوب چرب شده اند تا از هرگونه مالش دردناک روی پوست جلوگیری شود.

 

اره کشی استخوان کتف در ماساژ تایلندی :

بعد از ماساژ تایلندی اطراف استخوان کتف ماساژ گیرنده، با ملایمت حرکت اره را با دو انگشتتان در همه قسمت ها به خصوص جاهایی که عضلات سفت به نظر می رسند، شروع کنید. این کار را ۲ تا ۳ مرتبه روی هر نقطه تکرار کنید. حرکت های دور استخوان کتف را ادامه دهید.

از ماساژ گیرنده احساسش را سؤال کنید.

 

ار ه کشی ستون فقرات در ماساژ درمانی :

به حالت ایستاده روی پشت ماساژ گیرنده خم شوید. وقتی پشتش را ماساژ دادید، بیشتر روی عضلات خاص توجه کنید که حالت اره کشی روی آن ها انجام می دهید. از دست هایتان برای اره کشی عضلات یک طرف ستون فقرات استفاده کنید روی چندین جا تکرار کنید. ار حرکت روی دنده ها و ستون فقرات خودداری کنید.

 

تکنیک مفصل ها در ماساژروغنی :

این تکنیک گام حرکت و نرمی مفصل را افزایش میدهند و زمانی که عضلات شل هستند، به کار می روند. گام حرکت را تا انتها ادامه دهید، بعد کمی لمس را با تکرا هر تکنیک گسترش دهید. واکنش ماساژ گیرنده مهم است. در ماساژ روغنی این تکنیک بسیار مهم میباشد و میبایست به صورت دقیق اجرا شود.

 

کشیدن در ماساز تایلندی :

کشیدن نام دیگر انبساط است که بعد از ماساژ توصیه می شود. این تکنیک به شل کردم مفصل ها و افزایش تحرک کمک می کند و برای اتمام ماساز تایلندی بسیار مناسب است. کشیدن تکنیکی مناسب برای عضوهاست اما می تواند برای انمگشتان، انشت پا و گردن نیز مفید باشد. وضعیت قرار گیری خودتان و حس تان نسبت به هر مقاومتی مهم است. لمس ها می بایست آراد کننده باشند بدون این که ناراحتی یا دردی ایجاد کنند.

تمرین: دست هایتان را با شکل جفت دور عضو یا گردن ماساژ گیرنده قرار دهید، برای این که در دست گیری عضو مربوط راحت باشد. قسمت مورد نظر را به آرامی به سمت خودتان بکشید. به گونه ای که یک کشیدگی سبک احساس کنید بعد به آرامی رها کنید. در حال کشیدن، بدن ماساژ گیرنده را فقط تا یک فاصله لازم بلند کنید تا حرکت تکمیل شود. وقتی مقاومتی حس کردید، شما به نقطه بحرانی رسیده اید. شما نباید هرگز سعی در ادامه حرکت داشته باشید.

 

کشیدن پا در ماساژ سوئدی :

مقابل کف پای ماساژ گیرنده قرار گیرید. یک دست را روی پا و دست دیگر را زیر پاشنه پای ماساژ گیرنده قرار دهید. وقتی از حالت گرفتن مطمئن شدید، آن را به حالت آرامی بلند کنید و به آرامی به سمت خودتان تا نقطه مقاومت بکشید بعد آن را پایین بیاورید و دست هایتان را بردارید.

 

کشیدن گردن در ماساژتایلندی :

بالای سر ماساژ گیرنده قرار گیرید. دست هابتان را به شکل جفت زیر پایه استخوان جمجمه قرار دهید و سرش را خیلی به آرامی بلند کنید. دست هایتان را به آرامی به سمت خودتان بکشید و رها کنید. به حرکت قسمت بالایی بدن توجه داشته باشید. این کشیدگی می بایست خیلی ملایم باشد (فقط چند ثانیه طول بکشد). برای شل کردن گردن بسیار عالی است.

 

کشیدن انگشتان در ماساژ :

با یک دست، دسا ماساژ گیرنده را بگیرید و با دست دیگر نوک انگشت هایش را با شست از یک طرف و انگشت سبابه و انگشت وسطی را از طرف دیگر بگیرید. بعد انگشتش را به سمت خودتان بکشید. روی هر یک از انگشتان نوبت به نوبت تکرار کنید.

 

خدمات ماساژ در منزل تهرانطراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب