ماساژ در منزل

انواع خدمات ماساژ در تهران


علی مومنی

ماساژ بدن چیست؟

ماساژ بدن به عنوان یک روش درمانی شناخته شده است. خدمات ماساژ در تهران نیز مورد توجه زیادی قرار گرفته است. این که ماساژ با کدام روش، روی کدام قسمت از بدن و حتی با چه هدفی بر روی بدن انجام بگیرد متفاوت است. به همین خاطر امروزه ماساژ در منزل توسط افراد حرفه ایی این کار صورت می گیرد. به شخصی که برای ماساژ دادن آموزش دیده است ماساژور می گویند. ماساژور بر روی بدن، عضلات، مفاصل فشارهایی را وارد میکند که این فشار باعث کاهش درد و آرامش بدن می شود. در ادامه چند روش مختلف ماساژ را معرفی میکنیم.

اقسام خدمات ماساژ در تهران

در مراکز خدمات ماساژ انواع مختلف ماساژ انجام می شود. که با توجه به نیاز افراد این ماساژها برای آنها انجام می شود. خدمات ماساژ در تهران نیز انواع مختلف آن را انجام می دهند. از جمله: ماساژ سوئدی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ بافت عمیق، ماساژ ورزشی، ماساژ نقطه ماشه ای، ماساژ رایحه درمانی، ماساژ بازتاب درمانی، ماساژ شیاتسو، ماساژ تایلندی، ماساژ دوران بارداری، ماساژ سنتی چینی، ماساژ تانتریک، ماساژ روی صندلی را انجام می دهند. شما همچنین خود می توانید هر کدام از این نوع روشها را انتخاب کنید تا ماساژور برای شما انجام دهد.

ماساژ سنگ داغ در مراکز خدمات ماساژ در تهران

افرادی که دوست دارند با ماساژ آرامش بگیرند این نوع ماساژ را به این دسته از افراد پیشنهاد میکنیم. مراکز خدمات ماساژ در تهران این نوع ماساژ را به صورت ماساژ در منزل هم انجام می دهند. در این نوع ماساژ، ماساژور همراه با دستهای خود برای ماساژ از سنگهای داغ هم کمک میگیرد. به دلیل وجود سنگ داغ در این نوع ماساژ شما احساس آرام شدن درد عضلانی، از بین رفتن استرس، بهتر شدن جریان خون را دارید. این ماساژ تقریبا ۷۰ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد. در طول ماساژ سنگهای داغی روی قسمت هایی از بدن شما قرار داده می شوند.

خدمات ماساژ در تهران

ماساژ سوئدی

خدمات ماساژ در تهران تقریبا طرفداران زیادی را پیدا کرده است. این میتواند به خاطر شرایط پر استرس کاری باشد که وجود دارد. برای این دسته از افراد ماساژ سوئدی بهترین انتخاب است. این نوع ماساژ ملایم و تمام بدن ماساژ داده می شود. این ماساژ برای کسانی که اولین تجربه ماساژ را دارند و به لمس حساس هستند مناسب است. با این ماساژ بدن در آرامش کامل قرار میگیرد و کل بدن ماساژ داده می شود. این ماساژ از دسته ماساژهایی است که بنا به خواسته افراد می توان توسط ماساژور، به صورت ماساژ در منزل انجام شود.

ماساژ بافت عمیق در مراکز خدمات ماساژ در تهران

این ماساژ بر خلاف ماساژ سوئدی ملایمت کمتری دارد و با فشار بیشتری همراه است. اگر مشکلاتی مانند جراحت یا نداشتن تعادل را دارید این نوع ماساژ میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد. ماساژور با انگشتان دست خود فشارهایی را بر روی بدن ایجاد میکند اما احساس ناراحتی به شما دست نمی دهد. این ماساژ معمولا ۸۰ دقیقه زمان می برد.

خدمات ماساژ در تهران

ماساژ ورزشی

اگر آسیب عضلانی دارید. یا اینکه در موقع ورزش کردن بدن شما آسیب دیده باشد این نوع ماساژ میتواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین برای بالا بردن انعطاف بدنی می توانید این ماساژ را انتخاب کنید. خدمات ماساژ در تهران این ماساژ را به خوبی انجام می دهند. این نوع ماساژ برای کل بدن انجام داده می شود. البته اگر شما بخواهید ماساژور تمرکز خود را بر روی ناحیه آسیب دیده شما متمرکز می کند. با توجه به نیاز بدن شما این نوع ماساژ می تواند همراه با فشار زیاد یا به صورت ملایم داده شود. شما خود خدمات ماساژ خود را انتخاب می کنید. در هنگام ماساژ اگر دوست دارید لباس بر تن داشته باشید سعی کنید لباس نازک و گشاد را انتخاب کنید. این ماساژ در حدود ۹۰ دقیقه زمان می برد.

ماساژ شیاتسو در مراکز خدمات ماساژ در تهران

این ماساژ همانطوری که از اسم آن پیداست یک ماساژ ژاپنی است. این ماساژ برای نجات از استرس و افسردگی، تسکین سر درد، ارتقاء آرامش جسمی و عاطفی مناسب است. این ماساژ می تواند بر کل بدن صورت  بگیرد و یا به خواسته شما فقط بر روی نقاطی از بدن تمرکز داشته باشد. درمانگر شما که همان ماساژور است در این نوع ماساژ از انگشتان شست و کف دستهای خود استفاده می کند. در این نوع ماساژ میتوانید لباس بپوشید. خدمات ماساژ بنا به خواست شما هم میتواند ماساژ در منزل و هم در مرکز باشد.

ماساژ تایلندی در مراکز خدمات ماساژ در تهران

افرادی که به مراکز خدمات ماساژ در تهران مراجعه می کنند و دوست دارند ماساژ در تهران را تجربه کنند پیشنهاد ما ماساژ تایلندی است. در این ماساژ حرکاتی مانند یوگا استفاده می شود. درمانگر در این ماساژ بدن شما را با یک سری کشش و پیچ های مختلف مواجه می کند. درمانگر از انگشت و کف دست خود برای فشار بر بدن شما استفاده می کند. این ماساژ منجر به بهبود جریان خون می شود و تعادل بدنی شما را افزایش می دهد. این ماساژ در حدود ۸۰ دقیقه طول میکشد.

خدمات ماساژ در تهران

ماساژ دوران بارداری به وسیله خدمات ماساژ در تهران

بانوانی که در دوران بارداری خود به ماساژ نیاز داشته باشند برای یک ماساژ بی خطر می توانند به مراکز خدمات ماساژ مراجعه نمایند. با این کار در دوران بارداری میتوان از دردهای دوران بارداری به طور چشمگیری کم کرد. در تمام دوران بارداری می توانید از ماساژ استفاده کنید.

اما مراکز خدمات ماساژ در تهران معمولا این کار را برای ماه های اول بارداری انجام نمی دهند. چون احتمال آسیب به جنین در این چند ماه بیشتر است. برای ماساژ دوران بارداری فشارهایی که بر بدن وارد می شود شبیه ماساژ سوئدی است. یعنی به طور ملایم می باشد. برای این ماساژ یا به طرف بغل دراز میکشید و یا اینکه میزی که مخصوص این بانوان است و شکم آنها در طول ماساژ در آن قرار میگیرد. این ماساژ نسبت به دیگر ماساژها زمان کمتری دارد. در حدود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه طول می کشد.

ماساژ روی صندلی

افرادی که خواهان ماساژ سریع هستند بهتر است این نوع را انتخاب کنند. این نوع ماساژ بر پشت، گردن و شانه های شما تمرکز می کند. مراکز خدمات ماساژ در تهران این نوع ماساژ را هم به خوبی انجام می دهند. این نوع ماساژ بر روی صندلی اگر هیچ وقت ماساژ را تجربه نکرده اید گزینه خوبی است. این ماساژ برای آرامش و کم کردن استرس و بهبود آن مناسب است. در این نوع ماساژ قفسه سینه شما روی صندلی است. و درمانگر به پشت و کمر شما برای ماساژ بهتر دسترسی دارد. این نوع معمولا ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان می برد. این ماساژ، به صورت ماساژ در منزل مقداری مشکل است چون صندلی مخصوص دارد.

چطور به یک درمانگر دسترسی داشته باشیم

شما برای دسترسی به یک درمانگر ماهر که مایل باشید ماساژ در منزل را برای شما انجام دهد. می توانید از طریق دوستان و یا مراکز خدمات ماساژ در تهران یک درمانگر حرفه ای را پیدا کنید. تا کار خود را به طور کامل انجام دهد و شما تاثیر ماساژ را احساس کنید.

هزینه ماساژ درمانی در خدمات ماساژ در تهران

در ایران هزینه ماساژ متفاوت است. به عنوان مثال هزینه ماساژ در تهران به صورت جلسه ای محاسبه می شود. جلسه ایی که حدود یک ساعت طول بکشد هزینه ایی در حدود ۲۰۰ هزار تا ۹۰۰ هزار تومان محاسبه می شود. بعضی از ماساژورها غیر از هزینه خدمات ماساژ توقع انعام را هم دارند. البته انعام ربطی به هزینه تعیین شده ندارد. ماساژهای دوران بارداری و سنگ داغ هزینه بیشتری نسبت به سایر ماساژها دارند.

نتیجه گیری

ماساژ بدن میتواند روشی برای رسیدن به آرامش روحی و بدنی باشد. همیشه هدفی را که از ماساژ دارید به درمانگر بگویید تا از ماساژ خود نهایت لذت را ببرید.

 

 طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب