ماساژ در منزل

انواع خدمات ماساژ ریلکسی و مزایای آن


علی مومنی

خدمات ماساژ ریلکسی چیست

خدمات ماساژ ریلکسی یک درمان دستی هدفمند برای کل بدن است که با استفاده از فشار، نوازش و مالش پوست، برای کمک به آرامش شما استفاده می شود.

بیشتر ماساژها، قابلیت آرام بخش بودن را دارند، اما تنها هدف ماساژ ریلکسی، آرامش بخشیدن به شما است. به همین دلیل، یکی از کامل ترین و لذت بخش ترین ماساژهایی است که می توانید تجربه کنید.

تعاریف متفاوتی از این ماساژ وجود دارد، اما در بریتانیا ماساژ ریلکسیشن معمولاً همراه با موسیقی ملایم، نور لایت و روغن‌های ضروری برای رایحه درمانی است.

شما یک ماساژ طولانی و باشکوه خواهید داشت که در آن از انواع تکنیک های ماساژ از جمله ضربات طولانی، پیچش و ورز دادن ملایم پوست و عضلات  و شاید برخی از حرکات ریتمیک منظم از یک طرف به سمت دیگر بدن استفاده می شود.

در این نوع ماساژ درمانی شما غیر فعال هستید. فقط دراز بکشید و از ماساژ خود لذت ببرید.

یک ماساژ ریلکسی خوب استرس وخستگی عضلانی را تسکین  و حس آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

انواع خدمات ماساژ ریلکسی

ماساژ سوئدی: این ماساژ مختص تمام بدن بوده و ترکیبی از ورز دادن و ضربه های ممتد به سمت قلب است تا گردش خون و جریان سیستم لنفاوی را بهبود بخشد. این ماساژ برای افرادی که می خواهند سطح استرس خود را پس از یک روز طولانی و خسته کننده کاهش دهند، ایده آل می باشد.

ماساژ سنگ داغ: قرار دادن سنگ های گرم روی قسمت های خاصی از بدن مانند پشت، شانه ها و پاها برای گرم و شل شدن عضلات، که موجب تسکین دردها و رفع گرفتگی ها می شود. هنگامی که عضلات به اندازه کافی گرم شدند، ماساژور با وارد کردن ضربه های آرام انقباضات را التیام می بخشد.

ماساژ رایحه درمانی: در این روش رایحه ای آرامبخش در فضای اتاق پخش شده و در همین حال ماسور، ماساژ سوئدی را به آرامی برای شما انجام می دهد. این رایحه در ارتقا احساسات و افکار مثبت بسیار موثر است.

 

Tehran-massage.ir

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹

ماساژ ریلکسی

 

 

مزایای خدمات ماساژ ریلکسی

این ماساژ فواید بیشتری نیز دارد که در زیر به آن می پردازیم:

جریان وگردش خون را بهبود می بخشد، از این رو اندام ها و پوست شما اکسیژن بیشتری دریافت می کنند و همچنین پوست را تشویق می کند تا خراش های جزئی را بهبود بخشد.

این نوع ماساژ درمانی به تسکین دردکمر وگردن کمک می کند و گره ها و انقباضات را از بین می برد، همچنین برای تسکین درد عضلانی و رگ به رگ شدن مفید می باشد.

ماساژ ریلکسی بدن شما را تشویق به هضم غذا و دفع سموم آن می کند و در بهبود کیفیت خواب شما نیز تاثیر بسزایی دارد.

تاثیرات مثبت ماساژ آرامش بخش می تواند روزها ادامه داشته باشد، اما این امر نیاز به زمان دارد. سعی کنید بلافاصله پس از ماساژ فعالیت نکنید.

به ندای بدن خود گوش دهید!

اغلب اتاق های درمان یا اسپا به شما این امکان را می دهند که بعد از ماساژ دراز بکشید یا یک چرت کوتاه بزنید. این دقیقاً همان خواسته و نیاز بدن شماست.

اگر در خانه احساس آرامش بیشتری می کنید، تهران ماساژ می تواند با بهترین شرایط خدمات ماساژ در منزل را به شما ارائه دهد. همین حالا تماس بگیرید و از خدمات ماساژ در تهران بهره مند شوید.

 

در حال حاضر و با زندگی های کنونی ریلکس بودن امری بسیار سخت و دور از ذهن میباشد، اما با انجام بعضی از کارها مثل ماساژ و ورزش میتوان تا حد زیادی حس آرامش و ریلکس بودن را به بدن انتقال داد و زندگی زیبا تری را تجربه کرد مجموعه ماساژ در تهران این افتخار را دارد که با انجام خدمات ماساژ در منزل ، با بالاترین کیفیت و توان خدمت همشهریان تهرانی عزیز ارائه دهد.طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب