ماساژ در منزل

اهمیت شناخت سالن های ماساژ در تهران و خدمات ماساژ در منزل


hamidra

اهمیت شناخت سالن های ماساژ در تهران

با توجه به استرس های روزانه مردم پایتخت نشین که در پی آن آسیب های جدی به روح و روان وارد می شود، مراجعه به سالن تخصصی ماساژ در تهران تا حدودی می تواند از این تنش ها بکاهد.

متخصصین ماساژ با توجه به نیاز مراجعه کنندگان، شرایط محیطی و وضعیت اندام افراد، بهترین متد ماساژ را برای هر شخص در نظر می گیرند.

به همین دلیل آشنایی با خدمات هر یک از این مراکز به ما کمک می کند تا بهترین و تخصصی ترین سالن را با در نظر گیری سلایق خود انتخاب کنیم. در ادامه به توضیح تعدادی از خدمات ویژه هر یک از سالن ها می پردازیم، با ما همراه باشید.

 

 

 خدمات انحصاری سالن های vip  مطابق سبک و نوع ماساژ درخواستی مشتریان طبقه بندی می شود. گاها به دلیل عدم تناسب این مراکز با درخواست و نیاز متقاضیان، اغلب آنها از مراجعه ی مجدد خود صرف نظر می کنند و در بعضی مواقع مشتریان از دریافت خدمات ناراضی هستند.

اینکه ماساژ بر سیستم دستگاه عصبی مرکزی تاثیر گذار است و گیرنده های خارجی را هم تحریک می کند و این قوه محرکه به قشر مغز می رسد و در آنجا حس خوشایند یا افسردگی را القا می نماید باید توسط افراد کار کشته انجام شود. در واقع چنین تغییراتی عصبی در سطح قشر مغزی موجب شادابی و طراوت یا برعکس، ایجاد بدخلقی و پریشانی می کند. چنانچه این فرایند به شکل موثر ایجاد نشود می تواند برای مراجعه کنندگان عدم رضایت به همراه داشته باشد.

در ادامه به تعدادی از مزایای خدمات ماساژ و ماساژ در منزل اشاره می کنیم:

_ماساژ با کیفیت بدن را محکم می کند و ماساژ آهسته  بدن را نرم و آرام می کند. ماساژ طولانی مدت موجب لاغر شدن اندام های گوناگون بدن و ماساژ نرمال موجب پرورش و تقویت قسمت های مختلف بدن می شود. همچنین ماساژ به بازسازی یا آرام سازی بیشتر بدن کمک شایانی می کند. علاوه بر آن برای کسانی که به مکان های شلوغ علاقه ای ندارند و یا وقت رفتن به سالن های ماساژ ندارند می توانند، از خدمات ماساژ در منزل استفاده کنند.

_ خدمات دریافتی در سالن های ماساژ در تهران  و خدمات ماساژ در تهران توسط ماسور حرفه ای با نیروی بازوان و دستان پر قدرت با نیروی بسیاری که صرف ماساژ می کند، به ایجاد عضله سازی و شکل دادن متناسب نواحی مستعد

پرورش  و ساخت ماهیچه را ممکن می سازد.

_ارگان های بدن جهت بازپروری نیازمند ماساژ تکنیکی و پرقدرت هستند، که با پیشروی بر فرم اندام و استایل بدنی شکل گرفته می شوند تمام این حرکات و فنون باید توسط ماسور آشنا با آناتومی بدن مختلف صورت گیرد.

_ از آنجایی که سیستم عصبی به عنوان بخش اساسی ارگان های بدنی می باشد و وظیفه ارتباط میان سایر اندام ها و ارگانیزم را بر عهده دارد، هر یک باید به شکل کاملا دقیق هدایت شوند و در کنار سیستم عصبی مرکزی، نیمکره های مغز و تمام رشته های عصبی را در برگیرد.

_اندام های حسی بدن بویژه عصب های تحریک کننده لمسی، مسئول نشاط و شادابی پوست هستند که باید عملکردی منسجم و منظم داشته باشند. به وسیله ماساژدرمانی اثربخش می توان موجبات آن را فراهم کرد.

_ماساژ با کیفیت از استرس بدن می کاهد و موجب کاهش درد خواهد شد. ماساژ در راستای بهبود و کاهش دردهای ناشی از ضربات و کوفتگی باید به گونه ای فعال عمل کند.طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب