ماساژ در منزل

اهمیت ماساژ در منزل برای بیماری کرونا


علی مومنی

بررسی دلایل خطر مراجعه به مراکز خدمات ماساژ در دوره کرونا

ماساژ در منزل از جمله اقداماتی است که در دوران کرونا با افزایش گسترده ای رو به رو شده است. در سالهای گذشته و پیش از شیوع بیماری کرونا، انجام ماساژ در منزل زیاد متداول و مرسوم نبود. تنها برای درمان افراد مسن و دارای ناتوانی های جسمی و حرکتی و یا بانوان باردار، از این خدمات در منزل استفاده می شد. اما امروزه، با بررسی آمار درخواست ارائه خدمات ماساژ در منزل ، می توان فهمید که شیوع بیماری کرونا، به طرز عجیبی باعث افزایش آن شده است.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که «چرا بهتر است در دوره کرونا از خدمات ماساژ در منزل استفاده کنیم؟». دلیل این سوال را می توان در شلوغی بیش از حد مراکز ماساژ درمانی جستجو کرد. همانطور که می دانید، مطب ها و مراکز ماساژ درمانی، از جمله شلوغ ترین مراکز پزشکی به شمار می روند. وجود حتی یک فرد مبتلا به کرونا در بین آن جمعیت، می تواند بیماری را به طرز عجیبی گسترش دهد. با توجه به تذکرات پزشکان، مبنی بر عدم مراجعه به مراکز شلوغ، بهتر است از رفتن به مراکز ماساژ درمانی خودداری شود. در این مواقع می توانید به جای مراجعه به مراکز شلوغ ماساژ درمانی، از خدمات ماساژ در منزل استفاده کنید. در این محتوا قصد داریم در مورد اهمیت استفاده از قابلیت ماساژ در خانه در دوران کرونا توضیحاتی ارائه دهیم. پس ما را تا انتهای این محتوا همراهی کنید.

مزیت های استفاده از ماساژ در منزل در دوران کرونا

استفاده از خدمات ماساژ در منزل در دوران کرونا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با استفاده از این روش می توان به مزیت های متعددی دست پیدا کرد. در ادامه به بررسی بخشی از مهمترین مزایای استفاده از قابلیت ماساژ در خانه در دوران کرونا می پردازیم.

ماساژ در منزل

ماساژ در منزل می تواند از مراجعه شما به مراکز شلوغ ماساژ درمانی جلوگیری کند. همانطور که می دانید، چنین مراکزی همواره با طیف گسترده ای از افراد مواجه اند. از طرفی بعضی از این افراد، برای درمان خود، به طور مداوم به بیمارستان ها مراجعه می کنند. بنابراین درصد ابتلای آنها به بیماری کرونا بالاست. در صورت ابتلای حتی یک فرد به کرونا، کل افراد مراجعه کننده به مراکز ماساژ درمانی می توانند به این بیماری مبتلا شوند. اما اگر از این خدمات در منزل خود استفاده کنید، نگرانی شما از ابتلا به بیماری کرونا، به حداقل میزان ممکن کاهش می یابد.

  • خدمات ماساژ ارائه شده در مراکز ماساژ درمانی با استفاده از تجهیزات خاصی صورت می گیرد. البته این تجهیزات برای استفاده مجدد، به طور کامل ضد عفونی می شوند. اما به هر حالف ممکن است در صورت استفاده مشترک از این تجهیزات، ویروس کرونا انتقال پیدا کند. با استفاده از خدمات ماساژ در منزل می توانید از تجهیزات و وسایل منحصر به فرد استفاده کنید. بنابراین درصد ابتلا به کرونا در شما کاهش خواهد یافت.
  • طبق بررسی های پزشکی، یکی از عوامل پیشرفت بیماری کرونا، استرس و داشتن روحیه ای ضعیف می باشد. معمولا افراد با مراجعه به مراکز درمانی و مشاهده افراد بیمار، دچار نگرانی و استرس می شوند. این نگرانی ممکن است سیستم ایمنی بدن شما را تضعیف کند. در این صورت درصد ابتلا به کرونا در شما افزایش خواهد یافت.

بررسی عملکرد ماساژ درمانی در تقویت ریه

شاید برایتان جالب باشد بدانید که طبق نظریه پزشکان طب سنتی، ماساژ در منزل می تواند باعث بهبود عملکرد ریه شما شود. بررسی ها نشان می دهند که پزشکان طب سنتی بر این باورند که ماساژ درمانی نقش به سزایی در تقویت ریه خواهد داشت. همانطور که می دانید، ریه مهمترین بخشی است که در زمان بیماری کرونا، دچار ضعف می شود. انجام ماساژ درمانی در ناحیه هایی از بدن مانند عضلات پشت گردن و پشت قفسه سینه، باعث افزایش سرعت گردش خون در این نواحی می شود. بنابراین بدن شما برای مقابله با بیماری کرونا، مقاوم خواهد شد. در واقع ماساژ درمانی می تواند به شما کمک کند تا بدن خود را در مقابل ابتلا به بیماری کرونا ایمن کنید.

ماساژ در کرونا

بررسی شرایط و خصوصیات تیم ارائه دهنده خدمات ماساژ در منزل

لازم است دقت کنید برای استفاده از خدمات ماساژ در منزل حتما از افراد و گروه های متخصص کمک بگیرید. انجام خدمات ماساژ درمانی، از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که اجزای بدن فرد، حین ماساژ درمانی در اختیار ماساژور قرار می گیرند. در صورتی که ماساژور دارای تخصص لازم در حیطه کاری خود نباشد، می تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای اجزای بدن شما شود. بنابراین لازم است حتما به گروه ها و تیم های حرفه ای مراجعه کنید.

اولین نکته ای که حین استفاده از قابلیت ماساژ در منزل، باید به آن دقت کنید، مجوز فعالیت تیم ماساژ است. این مجوز تحت نظر نهادهای قانونی صادر می شود و می تواند تا حد زیادی، خیال شما را از بابت اعتبار آن مرکز راحت کند. نکته دوم، تخصص اعضای شاغل در مجموعه است. افرادی که در مجموعه ماساژ درمانی فعالیت می کنند باید دارای مهارت تئوری و عملی لازم باشند. نکته بعد، تجهیزات است. تجهیزات تیم متخصص، باید کاملا پیشرفته و مناسب باشد.

تیم تهران ماساژ به عنوان یکی از معتبرترین تیم های ماساژ در تهران شناخته می شود. این مجموعه دارای مجوزهای فعالیت قانونی است و تمامی افراد شاغل در آن از مهارت و تجربه کاملی برخوردارند. این تیم حرفه ای، تمامی خدمات مربوط به ماساژ درمانی را در منزل شما نیز انجام می دهد. خدمات این مجموعه در کنار کیفیت بالا، دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند. برای اطلاع از شرایط استفاده از خدمات این مجموعه می توانید به آدرس اینترنتی https://tehran-massage.ir مراجعه نمایید.

خلاصه و جمع بندی

با توجه به موارد بالا می توان گفت که انجام ماساژ در منزل در دوره کرونا، می تواند مزیت های زیادی برای شما به همراه داشته باشد. با استفاده از این خدمات میزان رفت و آمد شما به مراکز شلوغ درمانی، کاهش می یابد. همین مسئله موجب کاهش درصد ابتلای شما به بیماری کرونا خواهد شد. از طرفی انجام ماساژ به شیوه صحیح می تواند باعث افزایش گردش خون و بهبود سلامت ریه شما شود. برای استفاده از خدمات ماساژ در خانه باید حتما به تیمی حرفه ای اعتماد کنید. امید است مطالب ارائه شده، زمینه آشنایی شما با خدمات ماساژ در منزل را فراهم کرده باشد.

 

ماساژ در تهرانطراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب