ماساژ در منزل

تاثیرات ماساژ در منزل برای درمان ستون فقرات


علی مومنی

بررسی تاثیر فیزیوتراپی و ماساژ در منزل بر بهبود بیماری های ستون فقرات

شاید این نکته برایتان جالب باشد بدانید که ماساژ در منزل می تواند تا حد زیادی در درمان دردها و بیماری های ستون فقرات تاثیر مثبت داشته باشد. امروزه متاسفانه بسیاری از افراد از ناراحتی ها و بیماری های رایج در ستون فقرات رنج می برند. دیسک کمر، دیسک گردن و… از جمله بیماری های رایج در دسته ستون فقرات هستند. این بیماری ها ممکن است در اثر اتفاقات گوناگون در افراد رخ دهند. انجام کارهای پر فشار و سنگین، تصادف، سقوط از ارتفاع، نشستن های طولانی مدت و… از جمله عواملی هستند که می توانند باعث ایجاد درد و ناراحتی در ستون فقرات شما شوند.

همانطور که گفته شد، فیزیوتراپی و ماساژ در منزل در بهبود این بیماری ها نقش فوق العاده موثری خواهند داشت. البته ممکن است به دلیل درد زیادی که از این بیماری ها حاصل می شود، شما به مصرف داروهای مسکن و آرام بخش روی آورید. اما باید بدانید، مصرف مداوم و طولانی مدت داروهای آرام بخش می تواند برای شما بسیار مضر باشد. از طرف دیگر، این داروها نقشی در درمان بیماری ندارند و تنها می توانند درد شما را تسکین دهند. معمولا در شرایطی که دیسک شما شدید و پیشرفته باشد، پزشک متخصص با جراحی یا لیزر عملیات درمان شما را انجام می دهد. البته بسیاری از افراد از جراحی وحشت دارند.

به طور کلی بهترین روش برای درمان دیسک کمر و گردن، استفاده از خدمات ماساژ در منزل و فیزیوتراپی است. این روش در کنار خطر کم، می تواند به راحتی و طی مدت کوتاهی درد شما را نیز تسکین دهد. در این محتوا قصد داریم به بررسی مزیت های استفاده از فیزیوتراپی و ماساژ در تهران برای درمان بیماری های ستون فقرات بپردازیم. امید است تا انتهای محتوا با ما همراه باشید.

ماساژ در منزل

تاثیر ماساژ در تهران روی درد ناشی از دیسک کمر و درمان آن

دیسک کمر از جمله دردهایی به شمار می رود که به وسیله ماساژ در منزل قابل درمان است. متاسفانه امروزه بسیاری از افراد خصوصا در سن های بالا، از بیماری دیسک کمر رنج می برند. این بیماری ممکن است در اثر مشکلات مختلفی برای شما به وجود بیاید. فشار دوران بارداری، بلند کردن اجسام سنگین، سقوط از ارتفاع و… می توانند باعث بروز دیسک کمر شوند. دیسک کمر در واقع به همان در رفتگی مهره های ستون فقرات در ناحیه کمر اطلاق می شود. این بیماری با درد شدیدی در کمر همراه است. بنابراین تحمل این بیماری برای افراد بسیار سخت خواهد بود.

ماساژ در منزل از روش های موثر درمان دیسک کمر به شمار می رود. همانطور که می دانید، ماساژ ها انواع مختلفی دارند. اما از آنجایی که درمان دردهای ستون فقرات کاری به شدت حساس است، باید برای درمان حتما به مراکز درمانی معتبر مراجعه کنید. در این مراکز، فرد متخصص با استفاده از روش های ماساژ درمانی ترکیبی، سعی می کند تا درد ناشی از دیسک کمر را تسکین ببخشد. معمولا بهترین نوع ماساژ برای بیماران مبتلا به دیسک کمر، ماساژ سوئدی شناخته می شود. به علاوه پزشک با انجام فیزیوتراپی به شیوه ای صحیح، به شما کمک می کند تا سریع تر روند درمانی خود را طی کنید.

تاثیر ماساژ در منزل روی دیسک گردن و درمان آن

یکی از رایج ترین بیماری هایی که به وسیله ماساژ در منزل، قابل درمان است، دیسک گردن می باشد. دیسک گردن نیز مانند دیسک کمر می تواند در اثر نشستن های طولانی مدت، ایجاد ضربه روی گردن، خوابیدن نادرست و… حاصل شود. دیسک گردن در اثر جا به جایی مهره های گردن به وجود می آید. این بیماری می تواند درد شدیدی با خود به همراه داشته باشد. متاسفانه امروز بسیاری از افراد از بیماری دیسک گردن رنج می برند. برای دیسک گردن نیز، پزشک با توجه به پیشرفت و شدت بیماری، می تواند روش های درمانی مختلفی انتخاب کند.

ماساژ در منزل

لیزر درمانی، اوزون تراپی، ماساژ در منزل، فیزیوتراپی، عمل جراحی و… از جمله روش های درمان دیسک گردن به شمار می روند. ماساژ درمانی و فیزیوتراپی در کنار هم می توانند به راحتی و طی مدت کوتاهی، سلامتی را به شما باز گردانند. به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد برای درمان دیسک گردن به مجموعه های ماساژ درمانی و فیزیوتراپی مراجعه می کنند. این روش ها علاوه بر التیام دردهای شما می توانند در درمان آن نیز نقش بسیار موثری ایفا کنند. برای انجام ماساژ درمانی گردن نیز، روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. اما بهترین گزینه ماساژ سوئدی است. ماساژ سوئدی ترکیبی از ماساژ های تلفیقی است که به صورت کاملا آرام روی نقاط مختلف بدن اعمال می شود. این نوع ماساژ در درمان بیماری های ستون فقرات مانند دیسک گردن و کمر، بسیار موثر است.

بررسی خدمات مجموعه تهران ماساژ در مورد بیماری های ستون فقرات

مجموعه تهران ماساژ یکی از معتبرترین مجموعه های ماساژ در منزل به شمار می رود. این روزها بسیاری از افراد برای درمان بیماری های ستون فقرات خود به این مجموعه مراجعه می کنند. این مجموعه دارای مجوزهای لازم درمانی از نهادهای مربوطه است. همچنین افراد تحت خدمت در این مجموعه از توانایی و مهارت بالایی در زمینه های مختلف درمانی برخوردارند. شما با مراجعه به این مجموعه می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بیماری های ستون فقرات خود را به طور کامل درمان کنید.

از دیگر مزیت های گروه تهران ماساژ، ارائه خدمات ماساژ در منزل به شمار می رود. امروزه و به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، ماساژ در منزل از اهمیت و ضرورت بسیار بالایی برخوردار است. جالب است بدانید، مجموعه تهران ماساژ برخلاف بسیاری از مراکز درمانی، می تواند خدمات خود را در منزل بیمار نیز ارائه دهد. این مجموعه با تجهیز به مدرن ترین دستگاه های فیزیوتراپی در منزل، به شما کمک می کند تا به صورت کاملا پیشرفته تحت درمان قرار بگیرید. به علاوه درمان در منزل و در کنار خانواده می تواند روند درمانی شما را تسریع کند. بنابراین شما با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید علاوه بر صرفه جویی در وقت، در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. برای آگاهی از خدمات این مجموعه می توانید به آدرس اینترنتی https://tehran-massage.ir مراجعه کنید.

ماساژ در منزلطراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب