ماساژ در منزل

تاثیر ماساژ در تقویت روح و جسم


hamidra

ماساژ یکی از روش های شناخته شده بسیار مؤثر در تقویت جسم و روح می باشد. شاخصه اقتصادی از جمله موانعی است که استفاده از ماساژ را از ما می گیرد. اما این بدان معنا نیست که این مساله ما را از ماساژ بی بهره سازد. ماساژ در منزل یکی از روش های مقرون به صرفه برای بهره گیری از خواص ماساژ است.

ماساژ خواص بسیار زیادی دارد که به همراه فشارهای ملایمی که به نقاط مختلف بدن مانند کمر، ران، ساق پا و دست ها وارد می شود، باعث جذب چربی و کاهش میزان کورتیزول می گردد. قطعا کورتیزول را می شناسید، کورتیزول هورمونی است مرتبط با استرس که سیستم ایمنی و عصبی را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث افزایش وزن می گردد. یک ماساژ در منزل با آرامش، می تواند فشار خون را پایین تر آورد و با مدیریت درد تغییرات مفیدی را در بدن به وجود آورد. با این عمل عضلات تحریک شده، سفت و ماهیچه ای می شوند. ماساژ به طور شگفت انگیزی در کاهش سکته مغزی تاثیر دارد، آرامشی که در ماساژ در منزل تجربه خواهید کرد، نشاط و سلامت روان را به دنبال می آورد. ایجاد آرامش باعث می گردد تنش های روزمره را فراموش کنید و برای ساعاتی استراحت عمیق و آرامی داشته باشید. وجود آرامش روحی، جسم را سالمتر و پر انرژی­تر می سازد. همین امر باعث می گردد بهتر فکر کنید و بیشتر تمرکز داشته باشید و از هیجانات دور شوید.

در ماساژ در منزل مالش سر و گردن خستگی های فکری و دغدغه های روزانه را از شما دور می کند و مالش کمر، پا و دست خستگی جسمی را رفع می سازد. متخصصان ماساژ روش های بسیاری را در انجام یک ماساژ در منزل به کار می گیرند، تا نقاط ضعف جسمانی و عضلانی شما را بیابند و طی جلسات مختلف آن را رفع سازند. کمر درد های مزمن و دائمی، درهای عضلانی و مفصلی از جمله دردهای رایجی هستند که می توان در مراکز ماساژ درمانی یا ماساژ در منزل نسبت به به رفع آنها اقدام نمود و جسمی سالم و روحیه پر نشاط را تجربه کرد.طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب