ماساژ در منزل

تجربه آرام بخش ماساژ در منزل در فرمانیه


علی مومنی

چرا ماساژ در منزل در فرمانیه ؟

اگر مدتهای طولانی است که با انواع دردهای بدنی و ناراحتی های روحی دست و پنجه نرم می کنید، شاید ماساژ در منزل در فرمانیه همان گمشده ای باشد که نیاز دارید. با پیچیدگی‌های زندگی امروزی که علاوه‌ بر دغدغه‌های کار و اشتغال خارج از منزل، مسائل اجتماعی و سیاسی ذهن آدم‌ها را درگیر کرده‌ است، هر فردی برای سلامت جسم و روانش باید به‌دنبال راهکاری آرام‌بخش باشد. درست است که سفر کردن و انواع تفریحات گردشگری و ورزش تأثیر زیادی در روحیه دارد، اما این به ‌تنهایی کافی نیست. ذهن و جسم ما نیاز به تجدید قوای هم‌زمان و مداوم دارد. دستیابی به این هدف تنها چند راهکار اساسی دارد که یکی از آن‌ها ماساژ درمانی است. ماساژ درمانی نوعی حرکات مالشی و کششی با فنون دست ورزی تخصصی است که بافت‌ها و اندام‌های بدن را تحت فشار و کشش قرار داده و آن‌ها را به حالت ریلکسی و تعادل اولیه بدن باز میگرداند.

ماساژ در منزل

ماساژ در منزل در فرمانیه

چرا ماساژ در منزل در فرمانیه را انتخاب کنیم؟

هنگامی‌که مدت‌ها پشت‌سرهم با فعالیت‌های کاری و مشغولیت‌های ذهنی درگیر هستید، با تحریک اعصاب، عضلات هم دچار انقباض و تنش می‌شوند. فعالیت بیش ‌از حد بدنی موجب می‌شود عضلات به دلیل تحرک زیاد دچار انباشت مواد زائد شوند. این تجمع مواد سمی با علایم درد و گرفتگی و اسپاسم عضلانی بروز پیدا می‌کند. اینجاست که ماساژ درمانی بهترین راهکار برای رهایی از این حالت‌های رنج‌آور است. البته ماساژ درمانی از جنبه دیگری هم مورد توجه قرار دارد و آن رفع استرس‌ها و تنش‌های روزانه و آرامش روحی برای حذف هر نوع احساس غم و ناراحتی و حالت‌های ناآرامی حاد و مزمن است. با این توصیف رفع اسپاسم و درد عضلانی و در نتیجه حال روحی بهتر تنها در اثر بهبود گردش خون و جریان لنفاوی اتفاق می‌افتد. حتما مشاهده کرده اید که کار ماساژ همراه با روغن های گیاهی انجام می شود. مولکولهای ریز این اکسیرهای شفابخش پس از جذب از پوست به جریان خون وارد می شود.

دریافت این نتایج فوق العاده با ماساژ در منزل در فرمانیه تنها به فاصله یک تماس تلفنی اتفاق می افتد. در اثر ماساژ  اکسیژن‌رسانی به بافت‌های تحت ماساژ افزایش پیدا کرده و در پی آن سموم بدن دفع می‌شود. جالب است بدانید انجام ماساژ با روغن گیاهی یک ساعت پیش از درمان با طب سوزنی تاثیرات آن را چندین برابر افزایش می دهد. ماساژ درمانی ترفند ساده ای برای رهایی از انواع دردهای عضلانی و اسکلتی و بیماری های روان تنی است.

ماساژ در منزل در فرمانیه

 

ماساژ راهکاری برای آرامش

تصور کنید بعد از یک روز کاری طولانی و پرتلاطم به خانه رسیده‌اید. بعد از صرف غذا و دوش گرفتن هنوز هم احساس بی‌حالی و درد و گرفتگی عضلات امانتان را بریده است. از خستگی و کوفتگی بدن خواب به چشمانتان نمی‌آید. به چشم برهم زدنی در ذهنتان یادآوری می‌کنید که یادداشتی در اینترنت خوانده اید که از مزایای ماساز برای بدن نوشته بود.

بعد از تماس کوتاه تلفنی تقاضای ماساژ در منزل در فرمانیه می‌کنید. کمتر از یکساعت بعد یک ماساژور متخصص به منزل شما می آید بدون اینکه از جایتان تکان بخورید. نتیجه حیرت‌انگیز است. هنوز چند دقیقه هم از ماساژ گرفتن روزانه تان نمی‌گذرد که احساس شادی و هیجان غیرقابل وصفی دارید. تمرکز ذهنی تان چند برابر می‌شود و فعالیت‌های کاری روز آینده را به‌خاطر می‌آورید. اما این‌بار بدون نگرانی تنها در چند لحظه راهکار مناسبی در ذهنتان جرقه می زند. به بدنتان توجه می‌کنید که حالا هیچ احساس اسپاسم و درد ندارید. انرژی درونی‌تان بیشتر از هر زمان دیگری بالاست. حالا آماده‌اید برای شروع یک روز کاری پربار که از دغدغه‌های ریز و درشت آن به‌هیچ‌وجه ناامید نمی‌شوید.

 

مجموعه ماساژ در تهران یکی از بهترین مجموعه های اراِیه دهنده خدمات ماساژ در شهر تهران میباشد ، کادر این مجموعه بسیار حرفه ای و مجرب میباشند…

کسب رضایت مشتریان هدف این مجموعه میباشد ( tehran-massage.ir  ۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹ )

 طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب