ماساژ در منزل

تقویت سیستم ایمنی با ماساژ


علی مومنی

 

ماساژ و تقویت سیستم ایمنی

درد برکیفیت زندگی ما تأثیرات منفی می گذارد، ماساژ با افزایش جریان خون، کاهش التهاب و کاهش سفتی عضلات به کاهش درد و تقویت سیستم ایمنی کمک می کند.

واقعیت این است که، افرادی که سطح استرس بالایی دارند بیشتر در معرض آسیب و بیماری هستند. کاهش استرس، یکی دیگر از فواید ماساژ است. استرس ضربان قلب شما را افزایش می دهد، باعث افزایش هورمون استرس (کورتیزول) می شود که از افزایش وزن جلوگیری می کند، فشار خون را افزایش می دهد، باعث سردرد، مشکلات گوارشی، مشکلات خواب، مشکلات حافظه و تمرکز می شود. ماساژ تغییرات فیزیکی دیگری نیز به همراه دارد.

این تکنیک اعجاب انگیز موجب می شود سطوح پایین تری از سیتوکین ها (مولکول هایی که در التهاب نقش دارند) در بدن تولید شوند، سطوح بالای التهاب مزمن با مشکلاتی مانند آسم و بیماری های قلبی_عروقی را به وجود می آورند.

همه اینها بر سیستم ایمنی بدن تأثیر منفی می گذارند و ما را از نظر جسمی بیمار می کنند.

سیستم ایمنی بدن متشکل از سلول‌ها، بافت‌ها و اندام‌هایی مانند طحال، مغز استخوان و سیستم لنفاوی می باشد و با همکاری موجب محافظت و ایمنی بدن می شوند. در طی اعمال ماساژ، همه این ارگان‌ها و سیستم‌ها تحریک شده و به افزایش گردش خون کمک می کنند. در نتیجه موجب افزایش توانایی آنها برای محافظت بهتر از بدن می شود.

ممکن است نتوانید تمام استرس های زندگی خود را از بین ببرید، اما می توانید اقداماتی را برای کاهش استرس انجام دهید که انتخاب های سالمی هستند.

ماساژ می‌تواند به شما کمک کند بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. هنگامی که ظاهر و احساس شما بهترین است در خانه، محل کار، ورزش و زندگی روزمره خود بهره وری بیشتری خواهید داشت.

در گذشته بسیاری از مردم ماساژ درمانی را یک روش جایگزین می دانستند اما امروزه تاثیرات مستقیم ماساژ کاملا ثابت شده می باشند.

ماساژ درمانی یک انتخاب عالی و به عنوان یک درمان مکمل برای مراقبت های بهداشتی و تقویت سیستم ایمنی است.

 

Tehran-massage.ir

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹

تقویت سیستم ایمنی

خدمات ماساژ در تهران ،خدمات ماساژ در منزل

تهران ماساژ Tehran-massage.ir

 خدمات ماساژ، ماساژ در منزل

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹

 

پنج روش ماساژ تقویت سیستم ایمنی بدن

_ماساژ برای افزایش گردش خون و جریان لنفاوی شناخته شده است، که به حرکت مواد مغذی سالم در سراسر بدن و فیلتر کردن ضایعات متابولیک کمک می کند.

_ ماساژ می تواند سطح لنفوسیت ها را افزایش دهد، سلول هایی که به تقویت سیستم ایمنی کمک می کنند تا با مواد مضر بدن مبارزه کند.

_استرس یک سرکوبگر ایمنی قابل توجه است. ماساژ یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش استرس و تقویت سیستم ایمنی با کاهش سطح کورتیزول (هورمون استرس) است.

_به گفته مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی، درد اثرات منفی قابل اندازه گیری بر ایمنی دارد. ماساژ تاثیر بسیار زیادی در کاهش درد دارد که باعث می‌شود بدن شما راحت‌تر با یک بیماری مبارزه کند.

_ماساژ برای سلامت روان عالی است. ذهن شما پیوند مستقیمی با بدن شماست و ذهن سالم بدن سالم را ارتقا می دهد.

_آنتی اکسیدان ها را برای مبارزه با سلول های سرطانی آزاد می کند. به طور طبیعی توانایی بدن برای دریافت مواد مغذی در مناطق حیاتی را بهبود می بخشد.

 

یکی از قویترین مراکز ماساژ در تهران مجموعه تهران ماساژ میباشد که آماده ارائه خدمت در زمینه ماساژ در منزل میباشد.

 طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب