ماساژ در منزل

خدمات ماساژ در تهران


علی مومنی

ماساژ در تهران امروزه علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نموده است. متاسفانه زندگی های پرمشغله  باعث شده است که افراد کمتری به بدن و سلامتی خود اهمیت دهند. ماساژ در منزل یکی از روش هایی می باشد که به شما کمک می نماید تا بتواند فارغ از شلوغی های روزمره، انرژی خود را راحت به دست آورید. اگر شما نیز مایل هستید تا با ذهنی باز و فکری آرام به سمت اهداف خود حرکت نمایید، لازم است تا از ماساژ درمانی استفاده کنید. از همین رو با ما همراه باشید تا در خصوص فواید ماساژ در تهران اطلاعات سودمندی را در اختیارتان قرار دهیم.

چرا باید از ماساژ در تهران استفاده نماییم؟

بسیاری از افراد که در خصوص ماساژ در تهران می شنوند، اولین سوالی که مطرح می نمایند، این مورد می باشد که چرا باید از خدمات ماساژ در تهران استفاده نمایند.  در پاسخ می توان بیان داشت که زندگی خوب و آرام حق تمام افراد می باشد. شما باید به بدن خود احترام بگذارید و روی آن سرمایه گذاری کنید. از همین رو راحت ترین کار تغییر سبک زندگی خود برای یک زندگی بهتر می باشد. ماساژ در تهران می توان به شما در رسیدن به این هدف کمک نماید.

با ماساژ در تهران از زندگی خود لذت ببرید:

همه ما در روز با فشارهای کری و عاطفی زیادی دسته و پنجه نرم می نماییم. برخی از این فشارها تا حدی زیاد هستند که می توانند قلب و مغز را تحت الشعاع قرار دهند. لذا با ماساژ عضلات خود می توانید به از بین رفتن درد های زیاد کمک نمایید و استرس های به وجود آمده را کاهش دهید.

خدمات ماساژ در تهران

اعتماد به نفس خود را افزایش دهید:

ماساژ به شما کمک می نماید تا اندام بهتری داشته باشید. این مورد اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. در واقع به کمک ماساژ در تهران می توانید وضعیت مناسبی به دست آورید و ماهیچه ها و مفاصل خود را راحت تر تکان دهید.

به گردش بهتر خون در بدن شما کمک می نماید:

یکی از فوائد عالی ماساژ کمک به گردش بهتر خون در بدن است. در واقع باید بدانید زمانی که افراد دچار تنش های زیاد می شوند، گردش خون در بدن با مشکل روبرو می شود. این مورد می تواند دردهای مزمن زیادی را ایجاد نماید. در واقع فرد احساس کوفتگی، فشردگی عضلات و مواردی از این قبیل می نماید. با افزایش گردش خون می توان تا حد زیادی از اینگونه دردها جلوگیری نمود.

ماساژ در تهران به از بین رفتن استرس افراد کمک شایانی می نماید:

فراموش نکنید که استرس می تواند کل فعالیت های بدنی و کاری شما را مختل نماید. لذا باید به نحوی با این مورد مقابله نمود. ماساژ درمانی به رفع استرس های موجود کمک می کند. در واقع تمام انسان ها باید سلامتی خود را در صدر تمام فعالیت ها قرار دهند. با انجام ماساژ روزانه شما می توانید آرامش بیشتری را به بدن خود هدیه دهید. در نظر داشته باشید که ذهن آرام در بدن سالم است لذا برای یک اندیشه خوب باید بدنی سالم داشت. افرادی که ماساژ را بخش مهمی از فعالیت روزانه خود می دانند، به نسبت سایرین انرژی بیشتری دارند. آنها از عملکرد بهتر جسم و روان نیز بهره می برند. به همین دلیل افراد شاداب تری به نظر می رسند.

آشنایی با ماساژ در تهران

از این روش می توانید آرامش بیشتری را به دست آورید:

گاها به دلیل بیماری ها، فعالیت های روزانه و مواردی از این قبیل ممکن است سطح هورمون ها تغییر یابد. تغییرات هورمونی اغلب بر خلق و خوی افراد تاثیر می گذارند. از همین رو می توان به کمک ماساژ در تهران تا حد زیادی آرامش را به بدن بازگرداند. این مورد استرس را کاهش داده و مواردی چون بی خوابی، سردرد یا مشکلات دستگاه گوارشی را از بین می برد.

ماساژ چیست؟

ماساژ در واقع اعمال فشار بر روی لایه های سطحی و عمقی پوست می باشد تا بافت های همبند را تحت تاثیر قرار دهد. با اعمال این فشارها عملکرد عضلات بهتر می شوند و حس آرامش در بدن جاری می شود. امروزه در اغلب کشورها از خدمات ماساژ درمانی استفاده می شود و یک راهکار موثر برای ارتقای سلامت افراد است. شما از ماساژ درمانی می توانید هم برای تسکین درد و هم برای رفع بسیاری از بیماری ها استفاده نمایید.

به طور مثال ماساژ بر روی پوست موجب می شود تا خون در زیر بافت ها به راحتی جریان یابد و عرق سریعا از پوست دفع گردد. همچنین باعث می شود تا ترشحات غده های چربی افزایش یابد لذا پوست نرمی خواهید داشت. لذا اگر شما نیز به پوست های شفاف و صافی نیاز دارید، می توانید از خدمات ماساژ بهره ببرید. همچنین با استفاده از خدمات ماساژ  در تهران می توانید گرفتگی عضلات خود را باز نمایید و به آنها حالت ارتجاعی بیشتری ببخشید لذا تحریک پذیری رگ ها آسان تر شده و ترمیم و تسکین درد سریع تر صورت می گیرد. به صورت کلی می توان بیان داشت که برخی از بیماری ها همانند خستگی های مزمن، میگرن، سیاتیک، سندرم تونل کارپال و … با ماساژ به راحتی درمان می شوند.

ماساژ در تهران چیست

ماساژ چگونه در بدن عمل می نماید؟

با کمی جستجو در اینترنتی با انواع مختلفی از ماساژ روبرو خواهید شد اما باید بدانید که مکانیزم فعالیت تمام آنها تقریبا مشابه است.اگر ماهیچه های شما تحرک زیادی داشته باشند مواد زائد زیادی همانند اسید لاکتیک تولید می شود که این موارد در زیر پوست جمع می شوند. ازدیاد این موارد باعث اسپاسم یا گرفتگی عضله خواهد شد.  وقتی ماساژ صورت می گیرد، گردش خون در بدن افزایش می یابد از همین رو مواد زائد می توانند از بدن خارج شوند.

در نظر داشته باشید که در حالت عادی کشش عضلات و ماهیچه ها می تواند فشار زیادی را بر روی رگ های خونی وارد نماید. این مورد دردهای زیادی را ایجاد می نماید. با ماساژ این بخش ها می توان اندروفین ها را آزاد نمود که به کاهش درد کمک شایانی می نمایند. از همین رو بیان می شود که ماساژ می تواند یک درمان نیز محسوب شود که خلق و خو و شرایط جسمی و روحی افراد را بهبود دهد.

بسیاری از افراد این سوال را مطرح می نمایند که آیا تمام اشخاص قادر هستند تا از خدمات ماساژ درمانی استفاده نمایند؟ به صورت کلی باید در نظر داشت که ماساژ دارای منع استفاده نیست  اما عموما افرادی که به التهاب، تب مالت یا عفونت های پوستی دچار هستند، پیشنهاد می گردد تا کمتر از ماساژ استفاده نمایند. قبل از انجام ماساژ توصیه می گردد تا حتما بر روی زخم و مواردی چون سوختگی را به خوبی بپوشانید و از ماساژ این بخش ها اجتناب نمایید.

 

فواید ماساژ در تهران

چه رابطه ای بین ماساژ و استرس وجود دارد؟

تقریبا در تمام مطالب علمی که مطالعه می نمایید، می توانید نقش ماساژ را در درمان استرس دریابید. البته باید خاطرنشان نمود که استرس همه جا بد نمی باشد و گاها موجب می شود تا شما عملکرد بهتری در شرایط اضطراری از خود نشان دهید. به طور مثال دروازه بانی را در نظر بگیرید که تمام تلاش او در گرفتن توپ است. بدون استرس شاید عملکرد وی آنچنان خوب و کارآمد نباشد. استرس اگر که کنترل نشود می تواند پیامد های زیر را به همراه داشته باشد:

 1. تغییرات در رفتارهای روزمره: افرادی که دچار استرس می شوند، اغلب اشخاص تندخو و پرخاشگر هستند. آنها تمایل زیادی به کناره گیری، پرخوری و استفاده از مشروبات الکلی از خود نشان می دهند.
 2. تغییرات در روح و روان: ممکن است شما به دلیل استرس، زود رنج، مضطرب، ناراحت و غمگین شوید.
 3. تغییرات در ظاهر: افرادی که به استرس دچار می شوند، اغلب از سردرد، سرگیجه دردهای قفسه سینه، دردهای عضلانی و مواردی از این قبیل دچار می شوند.

جالب است که بدانید با انجام خدمات ماساژ در تهران می توان بر اغلب مشکلات فوق فائق آمد. با ماساژ به راحتی می توانید فشار خون خود را کنترل نمایید و ترشح هورمون هایی همانند اندورفین و سروتونین که برای ایجاد حس های خوب هستند را در بدن خود افزایش دهید.

اگر استرس دارید، ماساژ درمانی را فراموش نکنید:

تا به اینجا قطعا متوجه فوای ماساژ شده اید، اما باید در نظر داشته باشید که انجام ماساژ برای یک بار نمی تواند به تنهایی مفید باشد. اگر مایل هستید تا از جنبه های مثبت ماساژ بهره ببرید. لازم است تا  حتما آن را به صورت منظم تکرار نمایید. در این صورت خواهید توانست میزان هورمون کورتیزول  را کاهش داده و بر استرس ها و پریشانی های خود غلبه نمایید. البته خاطرنشان می شود که اثرات یک ماساژ خوب می تواند تا مدت ها باقی بماند. حتی مشاهده گردیده است که این مورد سطح انرژی بدن را تا حد زیادی افزایش می دهد و بدن را از لحاظ روحی و روانی برای فعالیت های زیاد آماده می نماید. برخی از مزیت های انجام ماساژ در تهران به صورت منظم در زیر آمده است که می توانید مطالعه نمایید:

دانستنی های ماساژ در تهران

 1. ماساژ می تواند دیدگاه ها و نحوه نگرش شما را بهبود دهد. در واقع از شما یک شخص مثبت نگر ایجاد نماید.
 2. افرادی که سطح تحمل کمتری دارند یا آنهایی که قدرت تحمل فشار های زندگی را ندارند از این طریق می توانند آستانه تحمل خود را افزایش دهند.
 3. هر اندازه انرژی بیشتری داشته باشید، واکنش های مثبت بیشتری نیز خواهید داشت لذا ماساژ می تواند به راحتی سطح انرژی شما را ارتقا دهد.
 4. به کمک ماساژ می توانید هوشیاری ذهنی خود را ارتقا دهید. در واقع انجام عکس العمل های سریع و تصمیم گیری های دشوار برایتان بسیار آسان تر خواهد شد.
 5. عموما این افراد اندیشه های تاب و خلاقانه ای دارند که می توان به آنها تکیه نمود.

اگر بدنی سالم نیاز دارید از ماساژ غفلت نکنید

یکی از اثرات مفید ماساژ، داشتن بدنی سالم و قوی است. نمی توان منکر این موضوع شد که با یک ماساژ خوب می توان حالت جسمانی خود را بهبود داد. این مورد برای اشخاصی که اغلب می نشینند ملموس تر است زیرا حس درد و ناراحتی کمتری خواهند داشت. باید توجه داشته باشید زمانی که شما قوز می نمایید، عضلات و اندام های داخلی تحت فشار قرار می گیرند. این مورد در دراز مدت به بر روی گوارش، سیستم گردش خون و تنفس افراد نیز تاثیر می گذارد. اگر شما از خدمات ماساژ در تهران استفاده نمایید، می توانید مطمئن شوید که حالت بدن شما نیز کم کم تغییر می نماید و از حالت قوز خارج خواهید شد. برخی از افراد اغلب دچار کوفتگی و التهاب هستند. این اشخاص می توانند به راحتی با ماساژ به دردهای خود تسکین دهند. لذا با یک ماساژ خوب می توانید موارد زیر را در بدن خود اصلاح نمایید:

آداب ماساژ در تهران

 1. عضلات سفت و خشک شما بسیار نرم و آرام خواهند شد.
 2. مفاصلی که در زمان حرکت درد می گرفتند، هم اکنون آزادی عمل بیشتری دارند و دردها از روی آنان برداشته می شود.
 3. ارگ بر روی مفاصل شما قشار های زیادی تحمیل می شود، می توانید با ماساژ آنها را تسکین دهید.

آیا می دانستید که ماساژ تنفس را آسان تر می نماید؟

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد، زمانی که نگران هستید یا استرس دارید، تنفس شما نامنظم شود. در این مواقع اغلب افراد تلاش می نمایند تا با نفس های کوتاه میزان درد را بر روی قفسه های سینه خود کاهش دهند. اما باید در نظر داشت که در این موارد عضلات بخش های مذکور بسیار سفت می شود و همین مورد نیز جلوی تنفس خوب را می گیرد. در همین راستا ماساژ می تواند برایتان بسیار مفید باشد. با ماساژ شما می توانید عضلات را نرم نموده و مجاری تنفسی را باز کنید. لذا اگر افراد از آسم، برونشیت و مواردی از این قبیل رنج می برند، به راحتی درمان خواهند شد.

در زمان تنگی نفس عضلات تنفسی اغلب کوتاه و سفت می شوند و همین مورد نیز موجب می گردد تا شما نتوانید به راحتی ماهیچه های خود را حرکت دهید. با ماساژ قادر خواهید بود تا ماهیچه ها را نرم نمایید و تنفس خود را اصلاح نمایید. با این کار میزان انرژی بدن شما افزایش می یابد و همچنین اکسیژن رسانی به بافت ها بهتر خواهد شد.

آیا می دانستید که ماساژ دارای انواع متفاوتی است؟

تا به اینجا در خصوص ماساژ و فوائد آن صحبت شد، اما باید بدانید که هم اکنون ماساژ های بسیاری وجود دارد که افراد از آن استفاده می نمایند، برخی از ماساژ های پرطرفدار در زیر معرفی شده اند که می توانید مطالعه نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که هر نوع ماساژ به نوع بیماری و نیاز فرد وابسته است.

انواع ماساژ در تهران

موضعی:

ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که یک بخش از بدن به صورت موضوعی دچار گرفتگی شده باشد. در این موارد عضلات کاملا سفت می شوند و پس از مدتی درد به سایر قسمت های بدن نیز منتقل می شود. ماساژ موضوعی به شما کمک می نماید تا به راحتی محل درد را کشف نمایید. در این صورت با ماساژ عضله مربوطه به تسکین درد کمک شایانی می شود. باید در نظر داشت که ماساژ موضوعی به نسبت سایر روش های ماساژ نیاز به تعداد جلسات درمانی زیادی ندارد و شما سریعا می توانید برای درد های موضوعی پاسخ بگیرید.اگر احیانا هنگام ورزش دچار آسیب های جزئی شدید، این روش ماساژ در تهران می تواند برای شما مفید باشد.

سوئدی:

یکی دیگر از انواع ماساژ های پرطرفدار ماساژ سوئدی است. این ماساژ اغلب بر روی کل بدن اعمال می شود. پس از یک ماساژ خوب شما حس آرامش و سبک شدن خواهید نمود. این روش برای اکسیژن رسانی به بافت های بدن بسیار خوب است. همچنین باید در نظر داشته باشید که ماساژ سوئدی می تواند میزان سم های موجود در بدن را تا حد قابل توجهی کاهش داده و باعث گردش خون بهتر در بین اندام های بدن شود.

جالب است که بدانید بر اساس مطالعات اخیر دانشمندان مشخص شده است که ماساژ سوئدی می تواند میزان هورمون کورتیزول را تا حد زیادی کاهش داده و سیستم ایمنی بدن را تقویت نماید.

ورزشی:

این مورد نیز یکی از روش های ماساژی است که امروزه اغلب تیم های ورزشی از آن استفاده می نمایند. ورزشکاران از این ماساژ استفاده می نمایند تا میزان تمرکز خود را بر روی اندام های مختلف بدن افزایش دهندو بتوانند فشارهای بیشتری را تحمل نمایند. با این کار آنها برای مسابقات راحت تر می توانند آماده شوند. البته گفتنی است با بهبود گردش خون، ورزشکاران ماهیچه های آماده تری خواهند داشت و از سیستم تنفسی بهتری نیز بهره می برند.

ماساژ در تهران و نکاتی که باید بدانید

 

اگر جزو آن دسته از ورزشکاران می باشید که می خواهند بدن انعطاف پذیری داشته باشند و احتمال آسیب های بدنی را در خود کاهش دهند، پیشنهاد می شود که این نوع ماساژ را از دست ندهید. تکنیک هایی که در این ماساژ استفاده می شوند می توانند اتصال بین تاندون ها و ماهیچه ها را بهبود دهد. از همین رو به افراد حرفه ای توصیه می گردد تا حتما به صورت منظم از ماساژ استفاده نمایند.

تایلندی:

استفاده از این نوع ماساژ ریشه در تاریخ دارد. افراد زیادی نیز به دنبال این خدمات ماساژ در تهران هستند.گفته می شود که ۲۰۰۰ سال پیش نیز از این مورد برای شفای بیماران استفاده می گردید. در ماساژ سوئدی فرد بر روی تخت دراز می کشد اما در این ماساژ فرد باید حتما بر روی زمین دراز بکشد. شخص در این نوع ماساژ می تواند به راحتی با فرد ماساژ دهنده همکاری نموده و درد ها و استرس های به وجود آمده را از خود دور نماید. این نوع ماساژ نیز موجب می شود تا گردش خون بهتر شود و انعطاف بدن افزایش یابد.

شیاتسو:

همانگونه که از نام این نوع ماساژ نیز می توان متوجه شد، این نوع ماساژ از ژاپن رواج یافته است. در زبان ژاپنی شیاتسو به معنای فشار انگشت می باشد. شما می توانید انگشت را بر روی نقاط خاصی از بدن فشار داده و به صورت ریتمیک تکان دهید تا انرژی یا به عبارت دیگر خون، به جریان آید.این نوع ماساژ دارای تاثیرات عمیقی است. از همین رو می تواند بر سیستم عصبی شما نیز تاثیر گذاشته و موجبات آسایش و آرامش را فراهم آورد. افرادی که دچار مشکلات آرتروز یا مفاصل هستند، بیشتر از این نحوه ماساژ استفاده می کنند.

 

ماساژ در تهران به صورت حرفه ای

سنگ داغ:

اگر بافت شما آسیب دیده یا دچار تنش های عضلانی هستید، پیشنهاد می شود تا از این ماساژ در تهران استفاده نمایید. با توجه به نام این نوع ماساژ دور از ذهن نیست که بگوییم در آن از سنگ ها گرم استفاده می شود تا درد های عضلانی آرام شوند. معمولا سنگ های مورد استفاده از جنس بازالت می باشند و می توانند دما ی بالا حدود ۱۳۰ الی ۱۵۰ درجه سانتی گراد را در خود حفظ نمایند. این نوع ماساژ به کاهش استرس، بهبود خواب و تقویت سیستم دفاعی بدن کمک می نماید.

صورت:

این نوع ماساژ اغلب بین خانم ها طرفدار دارد زیرا به زیبایی پوست کمک شایانی می نماید. با ماساژ صورت شما می توانید آرامش و زیبایی را در زیر پوست خود به راحتی احساس نمایید. افرادی که از سردرد، میگرن و مواردی از این قبیل رنج می برند می توانند به درد های خود با این نوع ماساژ تسکین بدهند. البته امروزه دیده می شود که در اغلب سالن های زیبایی نیز خدمات ماساژ ارائه می گردد.

ماساژ انعکاسی:

برخی از افراد به این نوع ماساژ، ماساژ انعکاسی نیز می گویند. افرادی که در کف پا یا مچ خود مشکل دارند از این نوع ماساژ استفاده می نمایند زیرا می تواند به راحتی استرس را از بین ببرید و آسیب ها را تسکین دهد. البته گفتنی است ماساژ مذکور زمانی می تواند برایتان مفید باشد که آن را به صورت مداوم انجام دهید. در غیر این صورت نمی تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

ماساژ در تهران برای کاهش کمردرد

به جز مواردی که در بالا بیان شد، ماساژ های دیگری نیز وجود دارند که افراد بر اساس نیاز خود می توانند از آنها استفاده نمایند. به طور مثال ماساژ قبل از زایمان یا ماساژ برای سالمندان از این موارد می باشند. از همین رو پیشنهاد می شود تا قبل از انجام ماساژ دقیقا مشخص نمایید که برای چه هدفی قصد استفاده از خدمات ماساژ را دارید.

آیا می دانستید که ماساژ یک روش درمانی است؟

باید توجه داشت که ماساژ یک روش درمانی است که از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته تا مشکلات روحی و جسمی افراد را کاهش دهد. می توان تاثیرات ماساز بر روی بدن را به صورت زیر دسته بندی نمود:

تاثیر بر روی دستگاه عصبی:

اگر از سر دردهای میگرنی، بی خوابی، خستگی، تنش و … خسته شده اید، ماساز می تواند گزینه خوب و کارآمدی برایتان باشد.

تاثیر بر روی سیتسم حرکتی و ماهیچه ها:

هر اندازه تحرک افراد کمتر باشد، میزان دفع سموم از بدن ها نیز کمتر می باشد. از همین رو با تحرک بیشتر، میزان انقباضات بیشتر شده و دفع مواد زائد نیز راحت تر خواهد شد.

 

ماساژ در تهران برای بهبود حرکت عضلات

تاثیر بر روی اسکلت بدن:

افرادی که اغلب به صورت ساکن یک کار تکراری را انجام می دهند، به اسکلت خود فشار زیادی را تحمیل می نمایند. از همین رو اگر از خدمات ماساژ استفاده نمایید، می توانید اسکلت بندی بدن خود را نیز بهبود داده و اصلاح کنید.

تاثیر بر روی سیستم گردش خون:

اگر بدن به صورت منظم ماساژ یابد، فشارهای ایجاد شده بر روی سیاهرگ ها کاهش پیدا می کند و سرخرگ ها نیز می توانند با سرعت بیشتری خون را به اندام های بدن ارسال نمایند. از همین رو میزان کوفتگی و رخوت در بدن کم می شود. این مورد از ایجاد آسیب های عضلانی جلوگیری می نماید.

تاثیر بر وی سیستم لنفاوی بدن:

یکی از مزیت های ماساژ در تهران اسن است که به کمک آن می توان سرعت جریان لنف را افزایش داد. لذا مواد سمی به راحتی از بدن خارج می شوند و همین مورد نیز استرس ها و تنش های عصبی را کاهش می دهد.

تاثیر بر روی دستگاه تنفسی:

با تقویت عضلات سیستم تنفسی، می توان ظرفیت شش ها را بهبود داد، در نتیجه تنفس آسان تر و راحت تر خواهد شد.

تاثیر بر روی دردهای موضوعی:

ماساژ در تهران می تواند عامل ایجاد درد در بدن را از بین ببرد یا به کاهش میزان درد در بدن کمک نماید. از همین رو به عنوان یک روش درمانی استفاده می شود.

ماساژ در تهران برای سلامت پوست

تاثیر بر روی کشش بافت ها:

با ماساژ دادن بافت ها می توان عضلات و ماهیچه های منقبض شده را به راحتی شل نمود. از همین رو گفته می شود که ماساژ، عضلات را بلند می نماید.

تاثیر بر روی  انتقال انرژی:

بسیاری از افرادی که از خدمات ماساژ در تهران استفاده می نمایند، پس از ماساژ حس خوب و سبکی دارند. این مورد بیشتر به دلیل ارتباط های پوستی است که بین فرد ماساژ دهنده و ماساژ گیرنده برقرار می شود. زیرا به این شکل انرژی میان این دو فرد منتقل خواهد شد.اگر بافت ها در لایه های زیرین حرکت نمایند، حس خوبی را به کل بدن می توانند منتقل کنند.

تاثیر بر روی دستگاه گوارشی:

وقتی که ماهیچه های روده تحت تاثیر ماساژ قرار می گیرتد از خود حرکات موجی شکلی نشان می دهند لذا تحرکات آنها بیشتر شده و احتمال یبوست را کاهش می دهند. البته نمی توان منکر این موضوع شد که ماساژ می تواند ماهیچه های ناحیه روده و شکم را نیز تقویت نماید.

ماساژ در تهران برای ورزشکاران

تاثیر بر روی ماهیچه های صورت :

گروهی از افراد به این نوع ماساژ، لیفت صورت می گویند زیرا از پیری و افتادگی پوست جلوگیری می نماید. این نوع ماساژ باعث ریلکس شدن پوست صورت خواهد شد. اگر سمومی در زیر پوست یا گره های لنفاوی شما وجود داشته باشد، با این نوع ماساژ خارج می شود.شما می توانید به راحتی پس از ماساژ آب زیاد بنوشید تا سم های آزاد شده از بدن دفع شوند.

تاثیر بر روی هضم غذا:

در این موارد ماساژ موجب می شود تا شما راحت تر بتوانید غذاها را هضم نموده و مواد مغذی آنها را دریافت نمایید.

آیا انجام ماساژ ضرورت دارد؟

با توجه به مواردی که در بالا بیان شد، می توان متوجه ضرورت انجام ماساژ شد. امروزه زندگی بشر به گونه ای می باشد که مدام در محیط های پراسترس قرار دارد. لذا اضطراب های ایجاد شده گاها از کنترل وی خارج هستند. از همین رو نیاز است تا به صورت موقت به بدن آرامش تزریق نمود تا روال عادی از زندگی سپری شود. اگر به این مقوله بی اعتنایی شود افراد  به صورت جدی در معرض خطر ها و آسیب هایی همانند تنش های عصبی، نگرانی، اضطراب، افسردگی و … قرار می گیرند.

ماساژ در تهران برای درمان میگرن

باید توجه داشت که ماساژ یک حرفه تخصصی است و نیاز است تا افراد حرفه ای و با تجربه اقدام به این کار نمایند. در کشورهای اروپایی اغلب پزشکان برای بهبود وضعیت بیماران، آنها را به ماساژور های حرفه ای معرفی می نمایند. خوشبختانه در کشور ایران نیز این مورد پیشرفت خوبی یافته و به جایگاه مناسبی نیز رسیده است.

از ماساژورهای حرفه ای استفاده نمایید.:

با توجه به توضیحاتی که تا به اینجا ارائه گردید؛ می توان دریافت که ماساژ فعالیتی حرفه ای محسوب می شود. از همین رو نیاز است تا توسط افراد خبره انجام شود. این مورد باعث می شود تا هرگونه آسیب به بافت از بین رفته و کاهش یابد. اما گاها تبلیغات زیادی که در این حوزه صورت می گیرد، تصمیم گیری را برای افراد دشوار می نماید. لازم است تا در زمان انتخاب یک مرکز خوب، حتما به متخصص بودن ماساژور های آن توجه نمود. این افراد باید دوره های آموزشی را پشت سر گذاشته و آموزش علمی را در خصوص ماساژ ببینند.

ماساژ در تهران برای سالمندان

ماساژ در تهران می تواند از جنبه های مختلف به بهبود وضعیت فیزیکی و روحی شما کمک نماید. لذا اگر برای بدن خود ارزش قائل هستید و مایلید تا یک زندگی آرام و بدون تنشی داشته باشید، حتما انجام ماساژ را به صورت منظم در برنامه های خود قرار دهید تا بهترین بازخورد را دریافت نمایید. یک ماساژ خوب می تواند حس لذت از زندگی را در افراد افزایش دهد و به آنها امید به آینده را پررنگ نماید. لذا تا دیر نشده برای داشتن بدنی سالم و فکری آرام از این خدمات بهره ببرید.

 

 

https://www.besthealthmag.ca/article/benefits-of-massage-therapy/

https://www.amtamassage.org/find-massage-therapist/25-reasons-to-get-a-massage/

https://www.webmd.com/balance/guide/massage-therapy-styles-and-health-benefitsطراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب