ماساژ در منزل

خدمات ماساژ در منزل + ۵ مزیت آن برای بدن


علی مومنی

خدمات ماساژ در منزل یکی از بهترین سرویس هایی است که می تواند به صورت درمانی و یا تفریحی انجام شود. این نوع خدمات می توانند بدون نیاز به هیچ امکاناتی با مالش ماهیچه ها و یا با به کارگیری روغن های دارویی، سنگ ماساژ، شمع، نمک و ابزارهای مختلف صورت گیرند.

آشنایی با خدمات ماساژ در منزل

خدمات ماساژ در منزل، از جمله سالم ترین و بهترین کارهایی است که می توانید در اوقات فراغت خود انجام دهید. با انجام این کار، علاوه بر خارج کردن خستگی از بدن خود، از حرکات منظم و اصولی در بافت بدن خود بهره مند می شوید که می تواند در بهبود سیستم عصبی بدن، گردش خون در سراسر اندام ها و پوست خود از آن بهره ببرید.

تاریخچه ارائه خدمات ماساژ در منزل، معابد، استراحتگاه ها و غیره، به ۲۷۰۰ سال قبل باز می گردد. غالب مردم این کار را با اهداف درمانی و یا تفریحی انجام می دادند. این خدمات به گفته سقراط، عاملی در درمان بسیاری از آسیب های ورزشی و جنگی هستند که بارها به پزشکان توصیه می شده است. حال با گذشت بیش از ۲ هزار سال، سبک های مختلفی از آن ارائه شده اند که با پیشرفت علم و کالبد شناسی انسان ها، در مقطع کنونی ارائه می شود. از جمله این سبک ها می توان به ماساژ معاصر غربی، شرقی، متدهای انرژی پایه و … اشاره کرد.

بهره مندی از خدمات ماساژ در منزل می تواند به صورت ساده و یا به همراه روغن های دارویی انجام گیرد. هر کدام از این متدها تاثیرات خاص خود را دارند. به عنوان مثال، با استفاده از روغن های دارویی، جذب این مواد از طریق پوست باعث می شود تا مواد معدنی به بدن منتقل شده و در جریان خون نیز نفوذ کند. در ادامه با ما باشید تا بیشتر راجع به خواصی انجام این کار صحبت کنیم.

خدمات ماساژ در منزل تهران

آشنایی با خدمات ماساژ در منزل

فواید و مزایای ماساژ در منزل چیست؟

فواید و مزایای خدمات ماساژ در منزل چیست؟ اگر شما در این دنیای پراضطراب به دنبال یک موقعیت خوب برای رها کردن بدن خود از بار خستگی و استرس هستید، پیشنهاد ما تجربه حداقل یکبار خدمات ماساژ است. ۴ مورد از مهم ترین فوایدی که تضمین می دهیم با انجام این کار، به صورت فیزیکی و روحی کسب می کنید، عبارتند از:

  • رهایی از استرس: بنا به مطالعات انجام شده، این کار منجر به کاهش علائم اضطراب خواهد شد. با انجام ماساژ در منزل که موقعیت بسیار امن تری دارد، پاسخ پاراسمپاتیک (یا آرام بخش) شما افزایش یافته و منجر به کاهش استرس می شود. این کار اثرات مطلوبی تا ۶ الی ۱۸ ماه بعد از آن دارد اما لازم است به طور مداوم انجام گردد.
  • خواب آرام تر: خواب یک نوع فعالیت بدن است که تا حد زیادی به سیستم عصبی مربوط می شود. ماساژ درمانی در منزل منجر می شود تا با آرام و قوی تر شدن این سیستم، خواب آسوده تری را تجربه کنید. علاوه بر این مزیت، با ماساژ دادن بدن، یک انتقال دهنده عصبی در بدن کاهش یافته و درد را کمتر می کند.
  • مبارزه با خستگی: یکی دیگر از موارد مهم از مزایای خدمات ماساژ در منزل، مبارزه با خستگی است که می تواند با بهبود کیفیت، افزایش زمان خواب و کاهش استرس از بدن اعمال شود. جالب است بدانید در سال ۲۰۱۸، با انجام یک ماساژ سوئدی بر بدن یک فرد بیمار، اثر این خاصیت اثبات شد.
  • کمک به تمرکز: اگر شما جزو افرادی هستید که تمرکز کمی دارید، به عنوان مثال نمی توانید در جلسه یا در هنگام کتاب خوانی، بیشتر از ۱۰ دقیقه تمرکز کنید، لازم است از مزایای ارائه خدمات ماساژ در منزل بهره مند شوید. با انجام ماساژ و فشار به بدن، عصب مغز تحریک شده و ضربان قلب کاهش می یابد. در این صورت تمرکز شما بهبود خواهد یافت.

آشنایی با مزایای ماساژ

پرسش و پاسخ های متداول

در انتها از جمله پرسش و پاسخ های متداول در زمینه خدمات ماساژ در منزل باید گفت:

  • چرا خدمات ماساژ در منزل را انتخاب کنیم؟

بهترین و امن ترین روشی که می توانید با خیال آسوده شما را از فواید خدمات ماساژ بهره مند کند، سرویس ماساژ در منزل است. با انجام این کار، علاوه بر صرفه جویی در زمان، محیط امن خانه خود را خواهید داشت که بر اثرگذاری بیشتر فواید ماساژ درمانی موثرتر خواهد بود.

  • خدمات ماساژ در منزل چگونه انجام می شود؟

برای انجام خدمات ماساژ در منزل، نیاز به امکانات خاصی وجود ندارد. با فراهم بودن یک فضای مناسب، کلیه وسایل و لوازم موردنیاز توسط تیم ما حمل شده و یک ماساژور مجرب و متخصص این کار را انجام خواهد داد.طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب