ماساژ در منزل

درمان دیسک گردن با لیزر و فواید آن و ماساژ در تهران


علی مومنی

دیسک گردن چیست و چگونه درمان می شود؟

ماساژ در تهران، به عنوان یکی از روش های مناسب برای درمان دیسک گردن به شمار می رود. احتمالا تا به حال بارها اسم بیماری دیسک کمر را شنیده اید. اما ممکن است نام بیماری دیسک گردن کمتر به گوش شما خورده باشد. دیسک گردن نیز مانند دیسک کمر، یک بیماری شایع است که معمولا در اثر جابجایی مهره های گردن یا ضربه دیدن آنها به وجود می آید. معمولا در صورت آسیب دیدن مهره های ۵ و ۶، یا ۶ و ۷ این درد حاصل می شود. اگر دچار درد شدید و یا بی حسی در دست های خود شده اید، این مورد می تواند علائم بروز دیسک گردن در شما باشد. در واقع هنگام این بیماری، درد از قسمت گردن به قسمت های پایینی دست ها انتشار پیدا می کند. این درد بیشتر در سمت چپ بدن حس می شود. سردرد، سرگیجه و بی اختیاری در ادرار نیز از دیگر عوامل شایع این بیماری می باشند.

جالب است بدانید خدمات ماساژ در تهران می تواند به درمان این نوع درد کمک ویژه ای کند. البته بسیاری از پزشکان، برای درمان دیسک گردن، شما را به عمل کردن تشویق می کنند. اما لازم است بدانید، در صورتی این بیماری به مراحل پیشرفته و شدیدی نرسیده باشد، می توان آن را به روش های دیگری نیز درمان کرد. استفاده از لیزر درمانی، داروهای مناسب، ماساژ درمانی، اوزون تراپی و… از جمله این روش ها به شمار می روند. بنابراین بدون نگرانی از انجام عمل و عواقب آن می توان از طریق خدمات بسیاری، دردهای ناشی از دیسک گردن را به حداقل میزان ممکن کاهش داد. در این محتوا قصد داریم به اهمیت استفاده از لیزر درمانی در کنار ماساژ در تهران، برای درمان بیماری دیسک گردن اشاره کنیم. پس تا انتهای محتوا ما را همراهی کنید.

ماساژ

فواید ماساژ در تهران، لیزر درمانی برای درمان دیسک گردن

همانطور که در ابتدای محتوا بررسی شد، دیسک گردن با انجام روش هایی مانند ماساژ در تهران، لیزر درمانی، اوزون تراپی، استفاده از دارو، عمل جراحی و… قابل درمان است. البته بسیاری از افراد از عمل جراحی می ترسند و ترجیح می دهند تا حد ممکن از انجام دادن خودداری کنند. لازم نیست نگران این مسئله باشید، چرا که انجام عمل جراحی تنها در شرایطی ضروری است که بیماری شما تا حد زیادی پیشرفت کرده باشد. در غیر این صورت می توانید به راحتی و با کمترین میزان درد و فشار، آن را درمان کنید. لیزر درمانی می تواند به راحتی عصب های ناحیه گردن و مهره ها را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین به درمان و کاهش درد شما کمک خواهد کرد. لیزرهایی که دارای فرکانس بالا هستند می توانند در این روش نقش به سزایی ایفا کنند. البته استفاده از لیزر، باید توسط متخصص و کاملا اصولی صورت گیرد. در غیر این صورت با اثر بخشی کافی همراه نخواهد بود.

ارائه خدمات ماساژ نیز از دیگر روش های درمانی محسوب می شود. این روزها بسیاری از افراد برای درمان دیسک گردن، به مراکز ماساژ درمانی مراجعه می کنند. در این روش ماساژ باید به صورتی انجام شود که مهره های جا به جا شده، به حالت اولیه و اصلی خود بازگردند. در اصطلاح به روش های ماساژ درمانی برای درمان دیسک گردن، جا اندازی مهره های آن نیز گفته می شود. ماساژهای ملایم، در کنار روش های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک در درمان این ضایعه بسیار موثر خواهند بود. البته این ماساژ درمانی نیز باید توسط تیم های متخصص و حرفه ای انجام شود. در صورتی که ماساژور از آگاهی لازم در این زمینه برخوردار نباشد، ممکن است آسیب بیشتری به مهره های شما وارد کند.

روش های درمانی مناسب برای دیسک گردن در کنار ماساژ در تهران

معمولا پزشکان و افراد متخصص در کنار اجرای روش هایی مانند لیزر و ماساژ در تهران، از روش های درمانی دیگری نیز استفاده می کنند. استفاده از دارو یکی از این روش های مرسوم است. معمولا برای درمان این درد، به همراه دوره های ماساژ درمانی داروهای آرام بخش برای فرد تجویز می شوند. اوزون تراپی، پی آر پی، استفاده از گردن بندهای طبی و… نیز در کنار ماساژ درمانی می توانند مورد استفاده و کاربرد قرار گیرند.

ماساژ در تهران

تنها لازم است دقت کنید که ماساژ در تهران، توسط گروهی معتبر انجام شود. این گروه باید دارای مجوزهای لازم برای ارائه خدمات درمانی باشند. در این صورت می توانند از بهترین خدمات ماساژ، فیزیوتراپی و کایروپراکتیک برای کاهش درد شما استفاده کنند. استفاده صحیح و درست از روش های ذکر شده، باعث می شود تا بیمار در کمترین زمان ممکن و با کمترین عواقب، به راحتی تحت درمان قرار گیرد و علائم بهبود در او حاصل شود. همچنین لازم است دقت داشته باشید، برای آسیب های ستون مهره حتما باید قبل از انجام روش های درمانی به صورت خود سرانه، به پزشک متخصص در این امر مراجعه کنید. پزشک با بررسی میزان پیشرفت بیماری، نوع درمان را به شما پیشنهاد خواهد داد. درمان دیسک گردن به صورت خود سرانه و بدون مشورت با پزشک، می تواند عواقب شدیدی برای سلامت شما به همراه داشته باشد.

آشنایی با مجموعه ماساژ در تهران

مجموعه ماساژ در تهران به عنوان یکی از معتبرترین تیم های ماساژ ایران شناخته می شود. این مجموعه دارای مجوزهای درمانی لازم از نهادهای مربوطه می باشد. تمامی پرسنل شاغل در این مجموعه از توانایی و مهارت بالایی در زمینه های مختلف برخوردارند. یکی از مهمترین خدمات این مجموعه، انجام ماساژ در منزل است. همانطور که می دانید بسیاری از افراد به دلیل ناتوانی در حرکت، دردهای شدید و… توانایی مراجعه مکرر و چندین باره به مراکز درمانی را ندارند.

پس بهتر است این افراد از خدمات ماساژ در منزل استفاده کنند. به علاوه شیوع بیماری کرونا نیز باعث شده تا از درمان در منزل استقبال گسترده ای صورت گیرد. تمامی خدمات مجموعه تهران ماساژ در کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت به مشتری ارائه می شود. این مجموعه دارای تجهیزات مدرن و متنوعی است که می توانند روند درمانی شما را تسریع کنند. برای آگاهی بیشتر از خدمات این مجموعه متخصص می توانید به آدرس اینترنتی https://tehran-massage.ir مراجعه نمایید. امید است مطالب ارائه شده زمینه آشنایی شما با ماساژ در تهران برای درمان دیسک گردن را فراهم کرده باشد.

ماساژ در خانهطراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب