ماساژ در منزل

دلایل مسدود شدن رگ های قلب و اثرات مهم ماساژ در منزل برای قلب


علی مومنی

بسته شدن رگ های قلب در اثر تغذیه و تاثیر ماساژ در منزل بر آن

ماساژ در منزل یکی از راه های بازگشایی شریان های مسدود شده قلب است. همانطور که می دانید، امروزه بسیاری از ناراحتی های قلبی در اثر انسداد شریان های قلب به وجود می آیند. این انسداد ممکن است ناشی از عوامل متفاوتی باشد. یکی از این دلایل، استفاده بیش از حد از خوراکی های پر چرب مانند فست فود هاست. متاسفانه این روزها، افراد به دلیل کار و مشغله فراوان نمی توانند وقت خود را صرف طبخ غذاهای سالم در منزل کنند و خیلی وقت ها از تغذیه های ناسالم استفاده می کنند. استفاده مداوم از خوراکی های ناسالم و پرچرب به مرور روی شریان های قلب شما اثر گذاشته و باعث تجمع توده های چربی در آن ها می شود. این مسئله ممکن است به انسداد رگ های قلب شما بیانجامد.

ماساژ در منزل می تواند به عنوان ورزش برای شما عمل کند. افرادی که دارای تغذیه ناسالم هستند، باید حتما به صورت مداوم ورزش را در دستور کار خود قرار دهند. چرا که انجام فعالیت، باعث از بین رفتن این بافت های چربی خواهد شد و شما را از خطر حمله های قلبی حفظ خواهد کرد. متاسفانه بسیاری از افراد به دلایل مختلف اعم از نداشتن محل مناسب برای ورزش، تنبلی و بی حوصلگی، نداشتن وقت کافی و… از انجام ورزش روزانه خودداری می کنند. این افراد برای جلوگیری از بروز حملات قلبی باید حتما یک جلسه ماساژ درمانی در هفته را تجربه کنند. ماساژ عضلات و بافت های قفسه سینه شما را نرم کرده و باعث می شود عملیات خونرسانی با سرعت بیشتری در بدن شما انجام شود. بنابراین این گونه از بروز حملات قلبی جلوگیری خواهد کرد. در این محتوا قصد داریم به بررسی تاثیر ماساژ در منزل روی ناراحتی های قلبی بپردازیم. پس تا انتهای کار ما را همراهی کنید.

ماساژ در منزل

تنش های عصبی و استرس از عوامل انسداد رگ های قلبی و تاثیر خدمات ماساژ

ماساژ در منزل می تواند به رهایی شما از استرس کمک کند. این روزها مردم به دلایل اقتصادی، اجتماعی و… تا حد بسیار بالایی با تنش های عصبی و استرس رو به رو هستند. این تنش های عصبی می توانند شما را دچار حمله های قلبی کنند. پس برای سلامتی خودتان هم که شده، باید از استرس و درگیری با تنش های عصبی اجتناب کنید. مسلما خیلی از افراد نمی توانند این احساسات را در خود کنترل کنند و به ناچار به مصرف قرص های آرام بخش روی می آورند. لازم است بدانید مصرف قرص های آرام بخش به صورت مکرر، می تواند بعدها اثرات جبران ناپذیری روی سلامت شما به جای بگذارد. پس بهتر است از درمان های غیر دارویی برای جلوگیری از استرس و تنش های عصبی استفاده کنید.

خدمات ماساژ به عنوان یکی از کاربردی ترین راه ها برای جلوگیری از تنش های عصبی به شمار می روند. ماساژ درمانی می تواند تا حد زیادی آرامش را به شما بازگرداند. این مسئله به صورت کاملا علمی و دقیق مورد بررسی قرار گرفته و اثبات شده است. محققان بر این باورند که پس از انجام ماساژ درمانی، ترشح اندورفین در بدن افزایش پیدا می کند. به اندورفین در اصطلاح هورمون شادی بخش نیز گفته می شود. ترشح این هورمون در بدن از نگرانی و استرس در افراد جلوگیری خواهد کرد. پس شما با انجام چند جلسه ماساژ درمانی در طول هفته یا ماه می توانید تا حد زیادی تنش های عصبی خود را بدون مصرف دارو، برطرف کنید. تعداد جلسات ماساژ درمانی برای رهایی از استرس، به شرایط روحی شما بستگی دارد و می تواند افزایش یا کاهش یابد.

ماساژ در منزل

ناراحتی قلبی در اثر آریتمی و بروز سکته

یکی دیگر از علل بروز سکته قلبی، آریتمی قلب است. ماساژ در منزل می تواند به کنترل ضربان قلب شما کمک کند. آریتمی ضربان قلب به افزایش، کاهش یا نامنظم بودن تعداد ضربان قلب اطلاق می شود. آریتمی می تواند نشان دهنده عملکرد نادرست قلب و عدم پمپاژ صحیح رگ های قلبی باشد. بنابراین این مسئله نیز می تواند باعث بروز مشکلات قلبی شود. ماساژ در منزل می تواند تا حد زیادی این آریتمی را کنترل کرده و ضربان قلب شما را به حالت عادی برگرداند. بنابراین از این طریق درصد بروز سکته قلبی در شما را کاهش خواهد داد. پس اگر به هر دلیلی دچار آریتمی هستید، بهتر است با مراجعه به پزشک متخصص چند جلسه ماساژ درمانی در ماه انجام دهید. در این صورت می توانید با خیال راحت تری به زندگی خود ادامه دهید.

خدمات مجموعه ماساژ در تهران برای ناراحتی های قلبی

مجموعه ماساژ در تهران یکی از مهم ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی و ماساژ است. این مجموعه با در اختیار داشتن مجوزهای لازم درمانی، به انجام خدمات درمانی نیز مشغول است. ماساژ قلب، یکی از حساس ترین ماساژهاست. اگر ماساژور با شیوه صحیح ماساژ آشنا نباشد، می تواند باعث آسیب رساندن به قفسه سینه شما شود. بنابراین برای انجام ماساژهای مرتبط با قلب، باید حتما به مجموعه های معتبری مانند مجموعه تهران ماساژ مراجعه کنید. این روزها بسیاری از افراد برای درمان مشکلات خود به مجموعه تهران ماساژ مراجعه می کنند.

مجموعه تهران ماساژ، علاوه بر ارائه خدمات کامل در مراکز درمانی به ارائه خدمات ماساژ در منزل نیز مشغول است. در حال حاضر استفاده از خدمات ماساژ در منزل با استقبال فوق العاده بالایی رو به رو می باشد. شیوع گسترده بیماری کرونا، سختی مراجعه به مراکز درمانی، شلوغی مراکز درمان و… از جمله دلایل عدم استقبال از خدمات رایج در مراکز درمانی به شمار می روند. همچنین وقتی فرد در خانه و در کنار خانواده خود تحت درمان قرار می گیرد، آرامش بیشتری دارد. در نتیجه روند درمانی او با سرعت بیشتری طی خواهد شد. از طرف دیگر انجام ماساژ و فیزیوتراپی در منزل، تا حد زیادی هزینه های شما را کاهش می دهد. برای استفاده از خدمات درمانی مجموعه تهران ماساژ و آگاهی از شرایط این مجموعه می توانید به آدرس اینترنتی https://tehran-massage.ir مراجعه نمایید. امید است اطلاعات ارائه شده در این محتوا، زمینه آشنایی شما با اهمیت ماساژ درمانی برای جلوگیری از ناراحتی های قلبی را فراهم کرده باشد.

ماساژ در محل

 طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب