ماساژ در منزل

دیسک کمر و چگونگی بهبود آن


علی مومنی

دیسک کمر و چگونگی بهبود آن

 

tehran-massage.ir

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹

هنگامی که درد قسمت لگن و کمر شدت می یابد و شرایط نامساعدی را برای بدن ایجاد می نماید، فرد مبتلا به دیسک کمر ناگزیر است با استفاده از متدهای درمانی و وسایل کمکی به بهبود درد و اصلاح حالت بدن روی آورد و با ورزش آن را جبران کند. در این بین نکته ی مهمی وجود دارد، مادامیکه درد کمر شدت نگرفته است باید به فکر حرکات جبرانی و درمانی باشیم. ناحیه دردناک به مرور اعضای دیگر را درگیر می کند و در پی آن بدن از حالت طبیعی خارج می شود. با احساس درد، بدن خمیده تر می شود و ظاهری ناخوشایند به خود میگیرد، انعطاف پذیری بدن کم شده و قدرت و توان بدن تحلیل می رود. چنین ناهنجاری هایی موجب ناراحتی و مشکلات ثانویه می گردد و احتمالا در طویل مدت به عاداتی مخرب تبدیل می شود. معمولا این مشکل با بالا رفتن سن در بین افراد میانسال شایع تر است. مخصوصا در بین افرادی که کارشان محدود به پشت میز می باشد، متاسفانه بدلیل عدم تحرک به مراتب بیشتر دچار بیماری دیسک کمر می شوند. در ادامه شما با دو روش درمان درد کمر آشنا می کنیم.

درمان دیسک کمر با ورزش ساده

به طرق مختلف می توان مانع از پیشرفت بیماری دیسک کمر شویم. فقط نباید این درد  را کوچک تصور کنیم. بیماری کمر از هر نوعی با گذر زمان به شدت افزایش می یابد و از آنجا که پیشگیری بهتر از درمان است پیشنهاد می کنیم که جلوی دیسک کمر را پیش از حاد شدن  بگیرید. درمان دیسک کمر به کمک ورزش رایج ترین روش پیشگیری است، بطوریکه بیشتر پزشکان در سراسر  جهان ابتدا قبل از هر اقدام گسترده تری پیشنهاد می دهند، که از ورزش درمانی کمک بگیرید. فعالیت هایی از جمله شنا در روند بهبودی بدن به فرد بیمار در کاهش درد کمک شایانی می کند همچنین می توانید در روز نیم ساعت به پیاده روی آرام اختصاص دهید، تا از التهاب کمر خود بکاهید. گاهی مشاهده می شود که فرد در اثر نشستن طولانی مدت و مداوم درگیر سایش کمر می شود که پیاده روی هم نمی تواند مانع پیشرفت سایش ستون فقرات و کمر شود. در چنین مواقعی باید قبل از هر اقدام به پزشک متخصص مراجعه کرد.

درمان کمر درد  با ماساژ

tehran-massage.ir

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹

        برای درمان دیسک کمر به کمک خدمات ماساژ درمانی حتما به فردی آموزش دیده نیاز پیدا می کنید. معمولا خدمات ماساژ در منزل برای مبتلایان به درد مزمن و شدید کمر که توانایی حرکت ندارند بکار برده می شود. فرد آموزش دیده در این حوزه با شناخت و تسلط بر اندام مختلف بدن و تمرکز روی ناحیه ی آسیب دیده سبک ماساژ متناسب با سیستم بدنی انتخاب می کند تا بدون دغدغه و نگرانی به مرور زمان بدن قوای لازم را بدست آورد. اگر شما هم به درد کمر دچار هستید به راحتی می توانید با درخواست خدمات ماساژ در تهران از شر درد مزمن دیسک کمر در کوتاهترین زمان رهایی یابید.

  طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب