ماساژ در منزل

رهایی از مشکلات روان تنی با ماساژ در منزل در تجریش


علی مومنی

ماساژ در منزل در تجریش

اغلب ما آدم ها به شدت درگیر مشغله ها و فعالیت های روزانه شده ایم و حواسمان از سلامت جسم و روح کاملاً پرت شده است. درست است که گاهی به دلیل احساس کسالت و درد و ناراحتی به پزشک مراجعه می کنیم، اما چون ریشه دردهای جسمی مان هنوز نهفته است اغلب راه به جایی نمی بریم. ماساژ درمانی مجموعه ای از حرکات تخصصی مالشی و کششی است که به تجدید قوای بدنی و ایجاد تعادل در سیستم بدن کمک می کند.

این گونه است که ماساژ در منزل در تجریش به تسکین دردها و رفع مشکلات پنهان عصبی کمک می کند. هزینه ای که برای درمان پزشکی صرف می‌کنید، تنها پول نیست! بلکه شما با بی توجهی به سلامت جسمی، انرژی مثبت و پرثمر وجودتان را تلف کرده اید. هر روز که با حال خراب و کسل سر کار می روید و در پایان روز با بدن خسته و کوفته به خانه برمیگردید، در واقع به چرخه ای جهنمی دامن میزنید! حالا وقتش رسیده که فکری به حال سلامت بدن و شور و حال از دست رفته زندگیتان بکنید.

ماساژ در منزل در تجریش

چرا ماساژ در منزل در تجریش را انتخاب کنیم؟

ماجرا مربوط به امروز و دیروز نیست! تمام آدمهایی که از صبح تا شب مشغول کار و فعالیت هستند، تمایلی به گذراندن وقت استراحت شان در شلوغی های شهر ندارند. آدمها معمولا ترجیح میدهند اوقات فراغت شان را در استراحت بگذرانند. از وقت تلف کردن در محیط های شلوغ بیزارند. حال چه تفریحی بهتر از این که جسم و روحتان را به شفای ماساژ درمانی دعوت کنید. به خصوص وقتی که قرار است خدمات ماساژ را در محل سکونت تان دریافت کنید. ماساژ شامل یک سری حرکات کشش و مالشی بدن به کمک دست ورزی های دستان توانگر ماساژور است. فرآیندی که با تنظیم گردش خون و احیای سیستم لنفاوی به دفع مواد زائد کمک کرده، اسپاسم های عضلانی را رفع می کند. در نتیجه آرامش جسمی و روانی به بدن باز می گردد.

خدمات ماساژ در منزل در تجریش با اهداف مختلفی مانند ماساژ بالینی بیماران، ماساژ آرام بخشی، بازیابی توان حرکتی و ماساژ ملایم با تکنیک های متفاوت انجام می شود. جالب است بدانید ماساژ درمانی در تقویت سیستم عصبی و آزادسازی اندروفین ها (باعث حال خوب میشوند) بسیار تاثیر گذار است. در نتیجه باعث تسکین فشارهای روانی و افزایش انرژی های شفابخش در بدن می‌شود. با وجود شلوغی و ترافیک شهر و محدودیت زمان به خصوص برای افراد شاغل؛ معقولانه ترین شگرد برای بهره مندی از مزایای درمانی فوق العاده ماساژ، درخواست این خدمات در منزل است. در هر مکانی که باشید محل کار یا منزل تفاوتی ندارد؛ به فاصله یک تا دو ساعت پس از تماس با مرکز ماساژ درمانی، ماساژورهای متخصص و حرفه ای همراه با تجهیزات مکمل مانند روغن‌های گیاهی، سنگهای درمانی و غیره در محل حضور پیدا می‌کنند.

ماساژ در منزل در تجریش

 

فواید بی انتهای ماساژ

این را به خاطر داشته باشید که حرکات ماساژ در منزل در تجریش به طور کاملا تخصصی و اصولی روی هر یک از اندام ها انجام می شود. در صورتی که این حرکات ویژه کششی توسط افراد آموزش ندیده یا غیر ماهر انجام شود، ممکن است مشکلات گرفتگی عضلات و حتی در موارد شدیدتر دردهای اسکلتی را به دنبال داشته باشد. تاثیرات مثبت ماساژ یکی دوتا نیست و روی تک تک اعضای بدن اثر بهبود دهنده دارد. تا جایی که با افزایش گردش خون، سیستم بدن را متعادل کرده و باعث بهبود ضربان قلب و رفع گرفتگی های عروق می شود. از سوی دیگر به تنفس آرام و عمیق کمک کرده و اسپاسم قفسه سینه را برطرف میکند.

یافته‌های علمی در خصوص ماساژ درمانی نشان می دهد که این حرکات ساده اما تخصصی بر تسکین دردهای مزمن، دردهای عضلانی و استخوانی، سردردهای مداوم، فشار کانال نخاعی و قفسه سینه اثر بهبود دهنده دارد. حتی در مواردی تاثیرات آن از فیزیوتراپی و طب سوزنی نیز چشمگیرتر بوده است. ماساژ درمانی با اهداف مختلف انجام می شود. هر شخصی با توجه به شرایط ویژه خود از اثرات مثبت آن بهره مند می شود. اما باید تاکید کنیم که ریشه خیلی از دردها و بیماری ها مشکل در گردش خون و گرفتگی عضلات و بی قراری روحی است. یکی از تاثیرات اعجاب انگیز این حرکات درمانی، بهبود سیستم عصبی و ایجاد تعادل در کل بدن است. نتیجه این است که فرد از اختلالاتی نظیر بی خوابی، تنش های مداوم، سردردهای مزمن و سایر علائم ناشی از فشار روانی مداوم رها می شود.طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب