ماساژ در منزل

شناخت انواع ماساژ در منزل


علی مومنی

        شناخت انواع ماساژ

09197039469

tehran-massage.ir

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹

 

خدمات ماساژ استرس و تنش روحی و بدنی را کاهش می دهد و بدن را در حالت آرامش و ریلکس قرار می دهد. شناخت انواع ماساژ جهت درمان توسط ماساژ دهنده ضروری می باشد، بطوریکه می توان با شناخت انواع سبک ماساژ ضربان قلب را منظم کرد و روح و روان را به سمت سلامتی و تندرستی سوق داد. ماساژ فواید بسیاری برای بدن دارد که هر یک موجب بهبود حرکات بدن و عملکرد ثانویه اندام ها می شود. همچنین در دنیا رایج ترین شیوه ی جهت کاهش درد و یا در غالب روشی مطلوب و مناسب درمان کاربرد دارد، بنابراین بسیاری از بیماران قبل از هر اقدامی توسط پزشک به انجام آن توصیه می شوند. علاوه بر آن نتایج بهبودی بعد از ماساژ درمانی که مرسوم ترین و بهترین متد جهت درمان بشمار می رود با سرعت بیشتری انجام می شود.

ماساژ انواع گوناگونی دارد که می توان بر حسب نیاز یکی از سبک های محبوب و موثر را جهت درمان انتخاب نمود. شما هم می توانید جهت دریافت مشاوره در زمینه ی انواع ماساژ و خدمات ماساژ در تهران با ما از طریق سایت در ارتباط باشید.

سبک های ماساژ درمانی

ماساژ سوئدی

سبک ماساژ سوئدی محبوب ترین و شناخته شده ترین سبک در میان سایر سبک های دیگر ماساژ است. از این مدل به عنوان ماساژ سبک کلاسیک نیز یاد می شود.  مدل سوئدی شامل حرکات منظم دست در جهت قلب و ضربه زدن هماهنگ و محکم ترین حرکات را در بر می گیرد. تمرکز ماسور بیشتر در این سبک روی رفع درد و شل نمودن عضلات بدن و درمان درد در  نواحی متعدد بدن می باشد. حدود و زمان این سبک بین ۳۰ -۴۵ دقیقه تخمین زده می شود.

ماساژ سنگ داغ

یکی دیگر از انواع ماساژ سنگ داغ است. همانطور که از نام آن مشخص است این سبک ماساژ با استفاده از سنگ هایی نسبتا داغ  انجام می شود. این سنگ ها با فشاری نه چندان زیاد به روی بدن قرار می گیرند، تا از طریق دمای ملایم و نیمه گرم بدن را در حالت آرامش قرار دهند. در سبک ماساژ سنگ از ضرباتی مشابه سبک پیشین استفاده می شود، که تنها تفاوت آن در ضرباتی ملایم تر و فشاری محکم تر می باشد. گردش خون بعد از ماساژ بشدت افزایش می یابد. استرس و اضطراب بدن به میزان قابل توجهی کاهش یافته و حس سبکی در بدن ایجاد می کند.

ماساژ رفلکسولوژی

نام دیگر آن ماساژ زون تراپی است که کل بدن در فرآیند این ماساژ درگیر می شود. رفلکس در واقع با دست و پاها در ارتباط است که با گرفتن این ماساژ و بعد از آن دست و پاها به شدت نرم می شود و کنترل مضاعفی به روی آنها خواهید داشت. نقاط ضعیف برای ماساژ رفلکسولوژی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، که  ماسور حرفه ای معمولا روی آن نقاط زوم می کند. این ماساژ حیطه ای از درمان دردهای خفیف تا متوسط و مزمن را در بر می گیرد. شما نیز می توانید جهت دریافت خدمات ماساژ در منزل با ما از طریق سایت tehran-massage.ir  در ارتباط باشید.

ماساژ شیاتسو

09197039469

Tehran-massage.ir

 

همانطور که از نام آن پیداست یک ماساژ ژاپنی می باشد. نقطه کانونی این ماساژ مربوط به درمان حسی عاطفی و جسمی می باشد، که در آن طیف گسترده ای از عملیات نرم تا خشن گنجانده شده است، و در طی آن گیرنده های دوپامین مغز نیز تقویت می شود. ماساژ شیاتسو حرکات نرم، ظریف و ضربه های کوچک را در بر می گیرد که معمولا مخصوص سکته های شدید تا ضعیف بوده و کاربرد آن بیشتر در قسمت های لمس شده ی بدن می باشد.طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب