ماساژ در منزل

فواید و روش های اوزون تراپی در مجموعه ماساژ در تهران


علی مومنی

اوزون تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

معمولا مجموعه ماساژ در تهران، ارائه دهنده خدمات اوزون تراپی نیز می باشد. اوزون تراپی یک روش تزریقی برای درمان است. معمولا هدف از استفاده از اوزون تراپی التیام بخشی به دردهای عضلانی می باشد. این هدف با هدف اصلی ماساژ درمانی یکسان می باشد. بنابراین ترکیب ماساژ درمانی و اوزون تراپی می تواند باعث تسریع درمان درد و بیماری های عضلانی در شما شود. در واقع در اوزون تراپی موادی به بدن تزریق می شوند که می توانند باعث التیام و تقویت بافت های عضلانی شوند. بنابراین روند درمانی بیمار سرعت فوق العاده ای پیدا خواهد کرد. اوزون تراپی یک روش کاملا جدید برای درمان است که این روزها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. چرا که اثر بخشی این روش بسیار بالاست و می تواند در کوتاهترین زمان ممکن بیمار را درمان کند.

ماساژ در تهران در کنار اوزون تراپی یک روش درمانی مدرن و خاص محسوب می شود. در این روش سلول های آسیب دیده به سرعت بازسازی و ترمیم می شوند. البته اوزون تراپی نیز مانند سایر روش های درمانی دارای عوارضی می باشد اما میزان فواید آن بسیار بیشتر است. از این رو این روش به عنوان یک روش پرطرفدار برای درمان شناخته می شود. در این محتوا قصد داریم به بررسی اوزون تراپی در مجموعه ماساژ در تهران بپردازیم و مزیت های این روش را به طور کامل بررسی کنیم. پس در ادامه محتوا ما را همراهی کنید.

فواید استفاده از اوزون تراپی در مجموعه ماساژ در تهران

حال که با کلیات اوزون تراپی در مجموعه ماساژ در تهران آشنا شدیم، بهتر است با فواید استفاده از این روش نیز آشنا شویم. ابتدا لازم است بدانید که در روش اوزون تراپی، موادی مانند هورمون های استروئیدی، پروکائین، مواد هومیوپاتی، گاز اکسیژن و اوزون به بدن تزریق خواهد شد. به این ترتیب در کنار کاهش درد، عملیات بازسازی و ترمیم سلول های آسیب دیده شما، سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد. از جمله فواید استفاده از اوزون تراپی می توان به کاهش سریع درد در بافت های عضلانی شما اشاره کرد. در واقع شما با دریافت مقداری مشخص از این ماده می توانید درد خود را به سرعت کاهش دهید.

ماساژ در منزل

از دیگر مزیت های استفاده از اوزون تراپی در مجموعه ماساژ در تهران می توان به درمان بیماری های متنوع اشاره کرد. سیاتیک، سینوزیت، دیسک های گردن و کمر، آرتروز، دردهای لگنی، آسیب دیدگی تاندون و رباط های صلیبی و… از جمله بیماری هایی هستند که به راحتی می توانند با استفاده از اوزون تراپی مورد درمان قرار گیرند. همچنین تعداد جلسات درمان در اوزون تراپی، بسیار کم است. یعنی شما با صرف هزینه ای کم می توانید به سرعت درمان شوید. البته تعداد جلسات تحت درمان قرار گرفتن توسط اوزون تراپی با توجه به شرایط بیمار تعیین می شود. اما اکثر بیماران طی یک تا دو جلسه استفاده از این روش به طور کامل درمان می شوند.

بررسی مراحل انجام اوزون تراپی در مجموعه ماساژ در تهران

مهمترین نکته در انجام اوزون تراپی در مجموعه ماساژ در تهران، ایجاد شرایط قبل از تزریق است. لازم است قبل از تزریق نکاتی را رعایت کنید. عدم رعایت این نکات باعث می شود که روند درمانی شما با اختلال مواجه شود. معمولا متخصصان این امر به شما توصیه می کنند که از ۴۸ ساعت قبل از تزریق، مصرف داروهایی مانند آسپرین، ایبوپروفن و… را قطع کنید. همچنین در صورت مصرف دارویی خاص حتما به پزشک خود اطلاع دهید. به طور کلی بهتر است تمامی داروهای مصرفی را دو روز قبل از جلسه اوزون تراپی، قطع کنید. اما در صورت لزوم مصرف دارو، می توانید با پزشک در این مورد مشورت کنید.

پس از این موارد، شما آماده انجام تزریق اوزون تراپی خواهید بود. لازم است بدانید، این تزریق ممکن است اندکی دردناک باشد اما درد آن شدید نخواهد بود. چرا که پیش از تزریق حتما از داروهای بی حس کننده برای بیمار استفاده می شود. پس از تزریق نیز، پزشک داروهای مسکن مورد نیاز را برای شما تجویز خواهد کرد. درمان از طریق اوزون تراپی، به طور کلی در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول باید بدن شما تقویت شود. به همین خاطر موادی مانند دکس تروس، ویتامین B و… به شما تزریق خواهد شد. مرحله بعد نیز شامل تزریق اوزون و مواد دیگر می باشد. در این مرحله درد شما تسکین پیدا کرده و بافت های آسیب دیده به سرعت ترمیم می شوند.

ماساژ در تهران

 

بررسی مراقبت های پس از اوزون تراپی در مجموعه ماساژ در تهران

معمولا پس از انجام اوزون تراپی در مجموعه ماساژ در تهران، متخصصان این مجموعه به شما نکاتی گوشزد می کنند. رعایت این نکات می تواند در روند بهبود و درمان شما تاثیری مثبت داشته باشد. برای مثال بهتر است تا چند روز پس از تحت درمان قرار گرفتن، بیشتر به استراحت بپردازید و از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید. ایجاد فشار می تواند از اثربخشی کامل اوزون تراپی جلوگیری کند. همچنین لازم است دقت کنید، که تمامی داروهای مسکن و آرام بخش لازم توسط متخصص برای شما تجویز خواهد شد. در صورت مصرف هر گونه دارو یا مکمل بهتر است حتما با فرد متخصص مشورت نمایید. با رعایت این نکات می توانید روند درمان خود را سرعت ببخشید.

معرفی خدمات مجموعه تهران ماساژ

مجموعه تهران ماساژ، یکی از مجموعه های ارائه دهنده خدمات ماساژ است. این مجموعه با تشکیل تیمی متخصص در زمینه های مختلف، تلاش می کند تا با امکانات فراوان و تجربه بالا، تمامی بیماران خود را به سرعت و با مناسب ترین هزینه درمان کند. این مجموعه در زمینه اوزون تراپی نیز دارای پرسنلی مجرب است که با دانش کافی و مهارت زیاد به درمان بیماران از طریق این روش اقدام می کنند.

به علاوه مجموعه تهران ماساژ، خدمات ماساژ در منزل را نیز ارائه می دهد. همانطور که گفته شد، ازون تراپی در کنار ماساژ درمانی می تواند روشی ترکیبی و موثر برای درمان بسیاری از دردها و بیماری ها باشد. امروزه بسیاری از بیماران از خدمات ماساژ در منزل بهره می برند. چرا که این خدمات باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیمار خواهد شد. از طرفی با وجود شیوع ویروس کرونا، بهتر است از مراجعه به مراکز درمانی شلوغ خودداری کنید. پس بهترین راه درمان در منزل است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات این مجموعه در زمینه اوزون تراپی می توانید به آدرس اینترنتی https://tehran-massage.ir  مراجعه نمایید.

اوزون تراپیطراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب