ماساژ در منزل

فیزیوتراپی گردن و کمر تیم ماساژ در منزل


علی مومنی

بررسی نکاتی در مورد فیزیوتراپی گردن در مجموعه ماساژ در تهران

مجموعه ماساژ در تهران، یکی از مجموعه هایی است که عملیات فیزیوتراپی گردن را در سطحی پیشرفته و با استفاده از تجهیزاتی مدرن انجام می دهد. همانطور که می دانید، گردن یکی از اصلی ترین بخش های بدن است. عبور نخاع از این ناحیه باعث شده تا این بخش به عنوان بخشی حساس در بدن شناخته شود. معمولا ایجاد آسیب یا ضربه روی گردن، می تواند دردهای شدیدی با خود به همراه داشته باشد. آسیب های گردنی، بیشتر در اثر ضربه به ستون مهره شما ایجاد می شوند. به علاوه نشستن به حالت نادرست، سقوط از بلندی، استفاده از بالشت های نامناسب هنگام خواب و… از جمله مواردی هستند که می توانند باعث بروز آسیب در گردن شما شوند. بسیاری از دردها و آسیب های گردنی، جزئی هستند. این آسیب ها با بستن گردن بند های طبی و یا چند جلسه ماساژ درمانی درمان می شوند.

اما در مواردی که مهره های گردن آسیب دیده اند، باید حتما برای فیزیوتراپی به مجموعه های ارائه دهنده خدمات ماساژ مراجعه کنید. آسیب دیدگی در مهره های گردن بیشتر شامل جا به جا شدن مهره ها می باشد که در اصطلاح به آن در رفتگی مهره می گویند. این آسیب ها معمولا با درد بسیار شدیدی همراه هستند. درمان این گونه مشکلات به چندین جلسه فیزیوتراپی نیاز دارد. در بعضی موارد ممکن است جلسات لیزر درمانی نیز به شما توصیه شود. البته قبل از طی دوره درمان، باید حتما با پزشک مشورت کنید و به صورت خودسرانه عملی انجام ندهید. در این محتوا قصد داریم به بررسی تاثیر فیزیوتراپی و ماساژ روی تسکین درد کمر و گردن را مورد بررسی قرار دهیم. پس تا انتهای این محتوا ما را همراهی کنید.

ماساژ و فیزیوتراپی گردن

بررسی نکاتی در مورد فیزیوتراپی کمر در مجموعه ماساژ در تهران

مجموعه ماساژ در تهران، علاوه بر ارائه خدمت در زمینه ماساژ و فیزیوتراپی گردن، به ارائه خدمات لازم در درمان دردهای کمر نیز مشغول است. کمر نیز مانند گردن از حساس ترین قسمت های بدن به شمار می رود. عبور نخاع از ستون مهره باعث شده تا این بخش ها، به عنوان حساس ترین ناحیه های بدن تلقی شوند. درد کمر می تواند ناشی از مشکلات متعددی باشد. از جمله آنها می توان به نشستن های طولانی مدت، استفاده از صندلی های نامناسب، حمل بار سنگین، سقوط از بلندی، ایجاد ضربه روی کمر و… اشاره کرد. در صورت بروز هر یکی از این مشکلات، ممکن است شما با درد کمر رو به رو شوید. در بعضی موارد این دردها کمتر است. اما در بعضی از موارد نیز درد شدیدی احساس می کنید.

در هر صورت با مراجعه به مجموعه ماساژ در تهران می توانید از خدمات فیزیوتراپی، ماساژ درمانی و… این مجموعه برخوردار شوید. نادیده گرفتن کمر درد، می تواند باعث بروز آسیب های جدی در طولانی مدت شود. پس بهتر است در صورت بروز چنین دردهایی، آنها را جدی تلقی کرده و به سرعت برای درمان اقدام کنید. از طرفی بانوان باردار نیز به دلیل افزایش وزن، معمولا از کمر درد رنج می برند. انجام ماساژهای سبک و فیزیوتراپی مناسب می تواند درد کمر در خانم های باردار را به شدت کاهش دهد.

ماساژ و فیزیوتراپی کمر

برای درمان درد گردن و کمر باید چه اقداماتی انجام دهیم؟

برای درمان درد گردن و کمر باید ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید. پزشک متخصص معمولا برای چنین دردهایی برای شما چندین جلسه ماساژ درمانی و فیزیوتراپی تجویز می کند. برای انجام خدمات ماساژ و فیزیوتراپی می توانید به مراکز درمانی یا مجموعه ماساژ در تهران مراجعه کنید. از آنجایی که گردن و کمر، جزء حساس ترین اعضای بدن به شمار می روند، باید دقت کنید که قبل از هر گونه اقدام خودسرانه حتما با پزشک مشورت نمایید. پزشک در کنار ماساژ درمانی و فیزیوتراپی، داروهای مسکن و شل کننده عضله برای شما تجویز می کند تا روند درمان شما سرعت بیشتری داشته باشد.

نکته دومی که لازم است مورد توجه قرار دهید، مراجعه به مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات ماساژ است. باید دقت کنید که مجموعه انتخابی شما دارای مجوزهای درمانی لازم از نهادهای قانونی باشد. همچنین پرسنل و اعضای آن در زمینه مورد نظر دارای اطلاعات و مهارت کافی باشند. در اینصورت می توانید با آسودگی خاطر و آرامش، تحت درمان قرار گیرید.

مجموعه ماساژ در تهران، یکی از بهترین تیم های ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی و ماساژ است. این مجموعه سالهاست که در این زمینه فعالیت می کند و تجربه بالایی در درمان بیماری ها به وسیله ماساژ درمانی دارد. امروزه بسیاری از کسانی که قصد انجام فیزیوتراپی و ماساژ را دارند، به تیم تهران ماساژ مراجعه می کنند. این تیم با پرسنلی حرفه ای و مجرب، تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین خدمت به شما عرضه کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از خدمات این مجموعه و دریافت مشاوره رایگان می توانید به آدرس سایت اینترنتی https://tehran-massage.ir مراجعه نمایید.

بررسی مزیت های ارائه خدمات ماساژ در منزل

ماساژ در منزل، یکی از خدمات مجموعه ماساژ در تهران به شمار می رود. این روزها و با شیوع گسترده بیماری کرونا و افزایش تعداد مبتلایان، ارائه خدمات ماساژ در منزل با استقبال گسترده ای رو به رو شده است. استفاده از این خدمات در منزل، از ورود افراد به مراکز شلوغ جلوگیری کرده و از این طریق درصد ابتلا به ویروس کرونا را کاهش می دهد. از این رو بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای مراجعه به مراکز شلوغ درمانی، از ارائه این خدمات در منزل خود بهره ببرند.

از طرفی بعضی افراد توانایی مراجعه به مراکز ارائه دهنده خدمات ماساژ را ندارند. از جمله این افراد می توان به بانوان باردار، افراد سالخورده، افراد دچار نقص حرکتی و… اشاره کرد. ارائه خدمات ماساژ در منزل می تواند زحمت این افراد برای مراجعه به مراکز درمانی را کاهش دهد. همچنین انجام ماساژ و فیزیوتراپی در منزل، باعث می شود که فرد در کنار خانواده روند درمانی خود را طی کند. بودن در کنار خانواده، باعث می شود که فرد روند درمانی خود را به دور از استرس طی کند. این مسئله باعث افزایش سرعت درمان بیمار خواهد شد. امید است مطالب ارائه شده، زمینه آشنایی شما با تاثیر فیزیوتراپی بر دردهای گردن و کمر، در مجموعه ماساژ در تهران را فراهم کرده باشد.

ماساژ در منزلطراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب