ماساژ در منزل

قلب و مزایای خدمات ماساژ قلب


علی مومنی

قلب
ماساژ قلب می تواند به عنوان یک درمان مکمل قدرتمند برای سلامت قلب عمل کند. ماساژ به کاهش فشار خون، ضربان قلب و استرس کمک می کند.
ماساژ قلب به طور منظم می تواند به بهبود عملکرد قلب و جلوگیری از بیماری قلبی کمک کند.
قلب، اندامی ست ماهیچه ای که به عنوان پمپی برای گردش خون عمل می کند. این عضله یک پمپ دوگانه چهار حفره ای است که مرکز دستگاه گردش خون است. در انسان بین دو ریه و کمی متمایل به سمت چپ، پشت استخوان سینه بالای دیافراگم، بین قفسه سینه و حفره شکم قرار دارد.
از آنجایی که ماساژ منظم به از بین بردن استرس نیز کمک می کند، می تواند خطرات مرتبط با آن را کاهش دهد. یکی از این خطرات، به نام “آریتمی قلبی” شناخته شده، که باعث اختلال در ریتم قلب می شود، بنابراین خون کمتری به مغز و سایر اندام های حیاتی می رسد.
ماساژ همچنین ماهیچه های منقبض شده را آزاد می کند و خون وریدی را به سمت قلب می راند و فشار را بر حیاتی ترین اندام ما کاهش می دهد.
در حالی که یک رژیم غذایی سالم، ورزش منظم و پرهیز از سیگار کشیدن و مصرف مواد مخدر مهمترین گزینه های سبک زندگی در کاهش خطرات مرتبط با بیماری قلبی می باشند، ماساژ قلب نیز می تواند فواید مثبتی داشته باشد.
اثرات مثبت ماساژ قلب می تواند به بیماران کمک کند تا سریعتر پس از حمله قلبی و یا جراحی قلب بهبود یابند.

ماساژ قلب

مزایای ماساژ قلب
شرایط مراقبت و سلامت قلب خود را با ماساژور در میان بگذارید تا بتواند برنامه ای مختص به شما و شرایط شما تنظیم کند، به خصوص اگر جراحی قلب باز انجام داده اید.
کاهش اضطراب و تنش
ماساژ درمانی، کورتیزول (هورمون استرس) را کاهش می دهد و در نتیجه استرس کاهش می یابد، استرس میتواند موجب آریتمی یا پیچیده شدن عضله قلب شود.

کاهش درد مزمن
استرس ناشی از درد همچنین می تواند شرایط قلبی را پیچیده کند و بهبودی پس از جراحی را به تعویق بیاندازد. ماساژ قلب به کاهش درد و کمک به روند بهبودی سریعتر کمک می کند.

کاهش فشار خون
فشار خون بالا یک عامل خطر اصلی برای حملات قلبی و آریتمی است. استفاده از ماساژ درمانی برای کاهش فشار خون سیستولیک و دیاستولیک می تواند به کاهش فشار روی قلب کمک کند.

کاهش علائم افسردگی
بیماری قلبی می تواند باعث افسردگی شود، افسردگی می تواند شما را در معرض افزایش خطر بیماری قلبی قرار دهد. استفاده از ماساژ قلب برای بهبود خلق و خو مفید بوده و می تواند مزایای بلندمدتی برای کاهش خطر بیماری قلبی داشته باشد.
ماساژ همچنین می تواند با شل کردن عضلات پس از ورزش و کاهش استرس و تنش مرتبط به توانبخشی قلبی کمک کند.
تناسب اندام
ارتباط مستقیمی بین هورمون کورتیزول و افزایش وزن در ناحیه میانی بدن وجود دارد، بنابراین ماساژ منظم برای تناسب اندام بسیار موثر است.

خواب راحت
از آنجاییکه ماساژ قلب فشار خون را پایین می آورد و موجب کاهش استرس و ایجاد آرامش در بدن می شود در نتیجه می تواند کیفیت خواب شما را بهبود ببخشد.

به یاد داشته باشید، کلید رسیدن به این نتایج، دریافت مرتب ماساژ است
خدمات ماساژ در تهران، خدمات ماساژ در منزل
برای داشتن یک تجربه لذت بخش با ما تماس بگیرید
انواع خدمات ماساژ و ماساژ در منزل
“تهران ماساژ”

مجموعه ماساژ در تهران همواره سعی بر این دارد که مردم عزیز اپران را از فواید شگفت انگیز ماساژ آگاه سازد ، تا از اینکه برای ماساژ گرفتن از افراد متخصص اقدام کنند و ماساژ را یک نوع سرمایه گذاری برای دورانی که پا به سن گذاشتن بدانند.طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب