ماساژ در منزل

ماساژ در منزل جذاب زوجین برای یکدیگر…


علی مومنی

در جوامع امروزی که استرس و فشار کار جزئی از زندگی مردم شده ، ماساژ در منزل میتواند تا حد زیادی این استرس و فشار را برای زوجین کاهش دهد و باعث افزایش کیفیت زندگی شود.

ماساژ زوجین:

این ماساژ می تواند خیلی خنده دار و سرگرم کننده باشد و به رهایی از استرس زوجین کمک می کند. تکنیک های پایه، همان تکنیک هایی هستند که یاد گرفته اید. این ماساژ باید شاد، سبک و از عمق وجودتان باشد. در ضمن در این ماساژها، ماساژ گیرنده باید به رو بخوابد.

  1. نوازش ملایم پر مانند:

این ماساژ باعث افزایش لذت می شود. اغلب افراد این ماساژ را  برای کسب تجربه برای ماساژ دهنده بسیار عالی می دانند. از نوک انگشت ها و ناخنهایتان برای نوازش ملایم پشت بدن مساژ گیرنده استفاده کنید. هر چه لمس تان سبک تر باشد، پوست بیشتر تحریک می شود. دقت کافی برای ماساژ بگذارید و با دقت اطراف عضلات و مفصل ها را ماساژ دهید.

  1. فوت کردن روی پوست:

این ماساژ رمانتیک برای اتمام ماساژ است. بعد از آن که عضلات را با ملایمت ماساژ دادید، روی پوست فوت کنید. هر چه نردیک تر به بدن فوت کنید، فوتتان گرم تر خواهد بود. تکنیکی عالی برای شل کردن یا تحریک پوست ماساژ گیرنده است. از این حرکت برای عضوها، پشت بدن یا گردن استفاده کنید.

  1. ضربه زدن با موها:

در پایان ماساژ از این حرکت استفاده می شود. هر چه موهایتان بلندتر باشد کار آسان تر خواهد بود. مبتکر باشید! تماس سطحی داسته باسید و ضرباتی کوچک روی پوست ماساژ گیرنده وارد کنید. احساس ماساژ گیرنده روی مناطق وسیعی مثل پشت بدن بسیار خوشایند خواهد بود. می توانید با موهایتان به حالت جارو روی سطح پشت بدن حرکت را انجام دهید و این بسیار عالی خواهد بود.

  1. خمیرگیری گردن:

در ارائه خدمات ماساژ خلاق باشید. ماساژ گیرنده را به حالت خمیرگیری بین شست و انگشت هایتان بگیرید و از انجام حرکت به طور مستقیم بر روی ستون فقرات اجتناب کنید.

  1. فشار با انگشت روی صورت:

ماساژ صورت فوق العاده است، اما به آن لمس هایی سبک، نوازش گر و ویژه اضافه کنید. نوک انگشت هایتان را به آرامی روی صورت ماساژ گیرنده بکشید. از وسط به سمت بیرون صورت شروع کنید و لمس هایی آهسته و نوازش گر انجام دهید. دور چشم ها، بینی و ئهان را نیز ماساژ دهید، سپس روی گونه ها و لب ها مایاژ را ادامه دهید.

  1. مو کشیدن:

ماساژ کف سر یک حس خوشایندی است که می تواند همراه با کشیدگی سبک ریشه های مو باشد. از ریشه ها به سمت نوک موها نوازش کنید در حالی که موها را از بین انگشت هایتان رد می کنید. ته موها را لوله کنید، به آرامی بکشید و در نهایت موهایش را بهم بریزید.

  1. تماس سطحی پشت بدن:

در مورد تکنین هایی که یاد می گیرید مبتکر باشید. از روش های متفاوتی برای تماس سطحی با تنوع فشار، وضعیت و سرعت حرکت استفاده کنید. دست ها و نوک انگشت هایتان به هم وابسته هستند و می توانید برای تمام قسمت های بدن، دست ها و پاها استفاده کنید.

مجموعه خدماتی تهران ماساژ سعی بر این دارد با گردآوری مطالب علمی و مفید ، ماساز در تهران و خدمات ماساژ را برای همشهری های عزیز رواج دهد و خدماتی با کیفیت را ارائه دهد. طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب