ماساژ در منزل

ماساژ در منزل در غرب تهران


علی مومنی

چکیده محتوا

ماساژ در منزل درمانی این روزها به دلیل فواید بسیار زیادی که دارد میان عموم مردم محبوب شده است. اغلب افرادی که از مشکلات سیستم عصبی، مشکلات عضلانی، مشکلات جسمی و… رنج می برند رو به استفاده از ماساژ برای حل مشکل خود آورده اند. اگر مدت زمانی طولانی است که برای تسکین درد خود به پزشکان مختلفی مراجعه کرده اید اما نتوانسته اید به نتیجه درستی برسید و درد شما هر روز بیش تر از روز گذشته شده است، پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید. امروز در مورد یکی از روش های درمانی بی عارضه با فواید بی شمار و باورنکردنی صحبت خواهیم کرد.

ماساژ در منزل

ماساژ درمانی واقعیت دارد؟

در گذشته به ماساژ به عنوان یک روش درمانی نگاه نمی شد و بیش تر افرادی که قصد داشتند خستگی روزمره خود را در کنند از این روش استفاده می کردند. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی تحقیقات بسیار زیادی در این حوزه انجام شد که باعث شد تا ماساژهای مختلفی روزانه به وجود بیایند که از آن ها بتوان برای تسکین درد استفاده کرد.

به دلیل محبوبیتی که ماساژ درمانی توانست در کشور ایران پیدا کند، مراکز ماساژ و توانبخشی بسیار زیادی به وجود آمدند. در این مراکز برای ریشه کن کردن و یا تسکین درد از ماساژ استفاده می شود. از آن جایی که برخی از افراد به دلیل کهولت سن، ناتوانی در راه رفتن، مشغله های مختلف و… امکان رفتن به این مراکز را ندارند نیاز به وجود آمدن خدمتی تحت عنوان ماساژ در منزل به وجود آمد.

همچین خدمتی باعث شد تا افراد هیچ دغدغه ای برای انجام انواع ماساژ نداشته باشند و تنها با یک تماس تلفنی بتوانند کار خود را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

کدام ماساژ برای من مناسب تر است؟

سوالی که اغلب افراد ممکن است برایشان به وجود آید این موضوع است که کدام ماساژ نسبت به دیگری کارایی بهتری دارد. در پاسخ باید بگوییم ماساژ در ۱۶ نوع مختلف صورت می گیرد که هر کدام از آن ها کاربرد خاص خود را دارند. بهتر است برای گرفتن بهترین نتیجه قبل از هرگونه اقدامی با پزشک معالج خود و همچنین متخصصان این امر در ارتباط باشید. آن ها به خوبی می توانند شما را در این مورد راهنمایی کنند.

اگر از طرفداران پر و پا قرص طب سنتی به حساب می آیید؛ شاید برایتان جالب باشد بدانید که این طب نیز به ماساژ یک دیدی کاملا درمانی دارد. در طب سنتی از انواع روغن های گیاهی به همراه ماساژ برای از بین بردن بیماری های مختلف استفاده می شود. افرادی که ماساژور حرفه ای به حساب می آیند به خوبی با این قضیه آشنا هستند و می توانید با خیالی آسوده کار خود را به آن ها بسپارید.

ماساژ در منزل

با ماساژ تایلندی شروع کنید.

شاید در میان ۱۶ نوع ماساژی که وجود دارد هیچ کدام اندازه ماساژ تایلندی میان عموم مردم شناخته شده نباشند. این ماساژ بیش تر برای افرادی که شاغل هستند می باشد. نشستن پشت میز برای مدت زمانی طولانی می تواند بدن را خشک کرده و به ستون فقرات در دراز مدت آسیب های غیر قابل جبرانی وارد نماید. برای از بین بردن این خشکی بدن و باز شدن مفاصل بدن ماساژ تایلندی یک انتخابی بدون جایگزین می باشد. در این ماساژ عضلات بدن کشیده می شوند که همین موضوع از خشک شدن بدن جلوگیری می کند.

از لحاظ فکری خسته هستید؟

این روزها شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه باعث شده تا بسیاری از مردم از لحاظ فکری درگیر باشند و شور و نشاطی که باید را نداشته باشند. در این مواقع هیچ چیزی به جز یک ماساژ کالیفرنیایی نمی تواند جوابگو باشد. در این ماساژ به عضلات درگیر بدن در طول روز ضربات آرامی وارد می شود. همین ضربات به مرور خستگی را گرفته و باعث می شوند تا فرد حس سبکی چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ فکری داشته باشد.

ماساژ وتسو را می توان از دیگر ماساژهایی دانست که در آن فرد به آرامش می رسد. این ماساژ درون آب گرم انجام می شود که می تواند یک حس سبکی را به فرد القا نماید. این ماساژ که در آب گرم انجام می شود بیش تر برای افرادی که یک روز سخت کاری و البته پر استرس را پشت سر گذاشته اند مناسب است.

اهل ورزش کردن هستید؟

ماساژ درمانی یکی از نیازهای افرادی که ورزش را چه به صورت حرفه ای و چه به صورت تفریحی دنبال می کنند، می باشد. ورزشکاران عموما با مشکلاتی نظیر گرفتگی عضلات دست و پا دست و پنجه نرم می کنند. ماساژ سوئدی یکی از ماساژهای معروف و البته پر طرفدار میان ورزشکاران می باشد. در این ماساژ می توان به عمق ماهیچه ها نفوذ پیدا کرد تا سرعت گردش خون در بدن به ایده آل ترین حالت ممکن خود برسد. یکی دیگر از مزیت های این نوع ماساژ را می توان در این دانست که خاصیت ارتجاعی رباط صلیبی و همچنین زرد پی را بیش تر می کند.

ماساژ در محل

 

فواید ماساژ در منزل

شاید برایتان دانستن این موضوع تعجب برانگیز باشد که ماساژ بیش از ۴۶۰ مورد فایده برای بدن دارد. از مهم ترین فواید ماساژ برای بدن را می توان رسیدن به حس آرامش دانست. از دیگر فواید ماساژ دور شدن از استرس های روزمره و همچنین کاهش آن است.

بهبود کارایی و عملکرد سیستم گوارش و سیستم عصبی بدن را نیز می توان از دیگر فایده های ماساژ در منزل دانست. تسکین دردهای عضلانی، جوانسازی پوست، تقویت قوای جنسی، درمان افسردگی و… تنها بخشی از فواید بی شمار ماساژ درمانی هستند.

سخنی پایانی

با توجه به این فواید حتما تصمیم گرفته اید مشکلات خود را به وسیله ماساژ درمانی حل نمایید. بهتر است برای این که بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید تنها با مراکز تخصصی ماساژ که در کشور فعال هستند در ارتباط باشید. این مراکز با داشتن ماساژورهای حرفه ای در کنار شما هستند. در صورتی که ساکن غرب شهر تهران هستید می توانید خدمات ماساژ در منزل را از مجموعه ما بخواهید. برای کسب اطلاعات بیش تر و تکمیلی تر با ما در ارتباط باشید.طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب