ماساژ در منزل

ماساژ در منزل روی صندلی چگونه انجام می شود


علی مومنی

ماساژ در منزل روی صندلی چیست

ماساژ در منزل روی صندلی از بسیاری جهات شبیه ماساژ روی میز است، با این تفاوت که مشتریان به جای دراز کشیدن روی میز، روی یک صندلی تخصصی مجهز به پد و گهواره صورت برای حمایت از سر و سینه زانو می زنند.

هدف از استفاده از صندلی در حین ماساژ افزایش آرامش مشتری است و به او اجازه میدهد در حالت نشسته تا حدودی عمودی و هم تراز باقی بماند و از ماساژخود لذت ببرد.

ماساژ در منزل روی صندلی معمولاً با عضلات بزرگ در قسمت بالایی پشت شروع می‌شود و به سمت پایین کمر، شانه‌ها، گردن و بازوها تابش می‌کند. از آنجایی که گروه های عضلانی بزرگ از عضلات کوچکتر که اغلب محل درد هستند حمایت می کنند، این یک تکنیک ایده آل است.

در حالی که ماساژ روی میز تمام بدن از ۳۰ دقیقه تا یک ساعت یا بیشتر طول می کشد، اکثر ماساژهای صندلی بالاتنه تنها به ۱۰ تا ۲۰ دقیقه نیاز دارند و این زمان ممکن است بر اساس نیاز متفاوت باشد.

صندلی های ماساژ نسبت به میزهای استاندارد به فضای کمتری (حدود ۳۰ درصد) نیاز دارند و از آنجایی که ماساژ با لباس کامل انجام می شود، نیاز به حفظ حریم خصوصی و فضاهایی برای تعویض لباس را از بین       می برد.

ماساژ صندلی ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که شخصی روی صندلی اداری نشسته است.

اثرات جسمی نامطلوب مانند تنش عضلانی، اتصال به بافت و گره خوردن عضلانی می تواند منجر به سردرد و ناراحتی مفاصل شود. آسیب، اگر درمان نشود، می تواند اثرات طولانی مدت ایجاد کند. اولویت دادن به راحتی و سلامت عمومی بخش مهمی از حفظ کیفیت بالای زندگی است.

 

Tehran-massage.ir

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹

ماساژ روی صندلی

Tehran_massage.ir

ارائه کننده خدمات ماساژ در تهران و خدمات ماساژ در منزل، برای دریافت کلیه خدمات ماساژ و ماساژ در منزل

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹ تماس بگیرید

 

انواع ماساژ روی صندلی

ماساژ روی صندلی به قسمت بالایی بدن محدود می شود، با این حال مزایای آن مشابه ماساژ تمام بدن است:

ماساژ گردن

امروزه به دلایل مختلف از جمله پشت میز نشینی و کار با کامپیوتر یا رانندگی طولانی مدت بخاطر ترافیک های سنگین و … گردن ما بطور دائم تحت فشار و در معرض آسیب می باشد، از بین بردن اسپاسم و گرفتگی عضلات گردن می تواند کمک شایانی برای کاهش درد و استرس باشد.

از مزایای ماساژ گردن می توان به رفع گرفتگی، کاهش درد و تنش در عضلات گردن و شانه‌ها، تسریع و بهبود در عملکرد جریان خون، درمان کشیدگی و تقویت عضلات گردن، کاهش دردهای شدید و آزار دهنده در ناحیه سر و گردن، کاهش خستگی و رهایی از استرس‌های روزانه، در نهایت رسیدن به آرامش از لحاظ فیزیکی و روانی برای افزایش انرژی اشاره کرد.

ماساژ گردن علاوه بر رفع خستگی و التیام دردهای گردن، برای شانه‌ها، بازوها و سر نیز مفید و موثر می باشد. این ماساژ شامل عضلات شانه و گردن می‌باشد و برای افرادی که از اختلالاتی نظیر سردرد، فشار چشم، میگرن، سینوزیت و درد مزمن گردن مانند دیسک رنج می‌برند مفید بوده و به رفع اسپاسم عضلات این نواحی کمک می‌کند.

 

ماساژ شانه

ماساژ روی صندلی در اصل از قسمت شانه شروع می شود، مگر اینکه شما درخواست دیگری داشته باشید. این ناحیه بسیار تحت فشار و پرتنش می باشد، خصوصا برای کسانیکه کارمند هستند یا پشت کامپیوتر به صورت مداوم می نشینند و این امر موجب گرفتگی و کوفتگی در شانه ها می شود.

ماساژ از قسمت پایین گردن شروع شده و به طرف شانه ها ادامه پیدا میکند. سپس از شانه ها به سمت بازوها امتداد داده و دوباره به سمت گردن برمیگردد.

 

ماساژ کمر

در این قسمت، ماسور بر روی عضلات بزرگ پشت تمرکز دارد و روی این عضله ضربه های ممتد و ریتمیک وارد می کند. ماساژ از قسمت شانه شروع شده و تا پایین کمر ادامه دارد.

فشار و قدرت ضربه در این ماساژ بستگی به سطح تحمل فرد ماساژ گیرنده دارد. یکی از موثر ترین کارها گرفتن و کشیدن عضلات به منظور حذف گرفتگی و تنش است.

 

 طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب