ماساژ در منزل

۴ متد آسان ماساژ در منزل…


علی مومنی

۴ متد آسان ماساژ در منزل

ماساژ در منزل چگونه موجب بهبود بدن می شود؟

tehran-massage.ir

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹

 

جهت درمان طبیعی آسیب ها  جراحات ورزشی توسط پرستاران و فیزیوتراپیست ماساژ در منزل یکی از قدیمی ترین و آسان ترین روش ها درمان و تسکین درد و سایر نشانه ها و بیماری می باشد. مفیدترین روش درمانی که به کرات برای افزایش جریان خون به منطقه ی آسیب دیده و کمک به دفع ترشحات بدن و شل کردن عضلات بدن برای کسانی که توانایی قدم برداشتن و تعادل خود را از دست داده اند استفاده می شود. ماساژ در منزل کمک می کند، پیچ خوردگی ها و کبودی ها و درد ناشی از کمر به شدت کاهش یافته و بدن در شرایطی مساعدتر قرار گیرد. زمانی که از بدن انرژی زیادی تخلیه می شود آن هنگام یک فرد تعلیم دیده و حرفه ای می تواند  به کمک طب فیزیکی یا ماساژ برای تسکین و با اعمال فشار و مشت و مال دادن ناحیه ی دردناک در رفع درد کمک شایانی کند. چنانچه شما هم تمایل دارید با اصول و قواعد ماساژ در خانه آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه با ماساژ دادن اندام های مختلف خود به آسانی از شر دردهای مزمن راحت شوید.

۴ متد ماساژ درمانی در منزل 

tehran-massage.ir

۰۹۱۹۷۰۳۹۴۶۹

 

اگر شما مسئول ماساژ هستید یا در نظر دارید بدنتان را ماساژ دهید باید تکنیک هایی که در ادامه به شما میگوییم را بکار ببرید تا موجب درد بیشتر بیمار و یا خودتان نشوید. در زیر به چند اصول و روش ماساژ در منزل اشاره می کنیم:

۱) فرد را در وضعیت راحت قرار دهید بطوریکه در طی خدمات ماساژ درمانی قسمت آسیب دیده درد بیشتری حس نکند. از حرکات موزون و هماهنگ و آهسته در طی ماساژ بدن استفاده کنید. تماس دستها با بدن را به حداکثر برسانید. ماساژ باید حس اعتماد و یک دلی بدون سخن را به وسیله ی تماس دست انتقال دهد.

۲)  ماساژ در منزل در حالت کلی برای افرادی است که می توان با آنها در مراقبت جسمی بیشتر شریک شد. در خدمات ماساژ می بایست از شرایط بدنی افراد مختلف از جمله ورزشکار و بیمار و غیره آگاهی کامل داشته باشید و بتوانید با ابزار خود یعنی قدرت دستان نظام متعادلی  ایجاد کنید. اغلب فیزیوتراپیست ها و ماساژ دهندگان باید به گردآوری و نتایج پژوهش در مورد تیپ بدنی مختلف بپردازند.

۳) بهتر است سر را یک دوبار در هفته یا هر ۳ روز یکبار ماساژ دهید. ماساژ منظم هفتگی از پیشرفت ناراحتی پوستی مانند اگزما، تاول و راش پوستی جلوگیری می کند، همچنین باعث افزایش بنیه، صبر، اعتماد بنفس و شکیبایی می شود. ماساژ در منزل برای سر درد و ضعف اعصاب و بی خوابی نقرس فلج اطفال چاقی آرتروز فشارخون و ناراحتی مغزی جنبه ی درمانی دارد. اگر نمی توانید سر و گردن بدن تان را ماساژ دهید، می توانید از خدمات ماساژ در تهران کمک بگیرید.

۴) ماساژ باعث افزایش تولید گلبول سفید شده که بدن را در مقابل ویروس ها و بیماری های عفونی مصون می دارد. به مکانیسم دفاعی کمک کرده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. ماساژ بدن مخصوصا گردن توانایی بدن را برای تطبیق با تغییرات ناگهانی دما و فشارهای جوی و سایر تغییرات محیطی افزایش می دهد.طراحی سایت حرفه ای و پشتیبانی : آتریسا وب